Styrketräning
gått från runt 70kg till 89kg på 6-7 månader, äta äta äta.
^ vad har du för fettprocent då?
Ingen aning, men jag känner mig inte fet på något sätt.
Gått upp 6kg sen jag började träna, LOVE MUSKLER!
19 kg på ett halvår är ju knappast bara muskler, men det hör ju till! :b Fettvikt, vattenvikt, benvikt osv.
I rena muskler räknat är väl upp till ett kilo per månad möjligt att bygga enligt forskning.
1kg i månaden? Då ska man fan trycka testo och deca
Citat från Frontosa
19 kg på ett halvår är ju knappast bara muskler, men det hör ju till! :b Fettvikt, vattenvikt, benvikt osv.
I rena muskler räknat är väl upp till ett kilo per månad möjligt att bygga enligt forskning.
har ej påstått att det bara vart muskler, man gick ju upp mycket väldigt fort bara av att börja äta och dricka vatten igen.
Om man tar steroider ett tag, kan man sluta sen? För att göra biverkningarna mindre eller så. Eller förlorar man väldigt mycket muskelmassa? Skulle förstå att man kanske får mycket svårare att lägga på sig muskelermen kan man underhålla det man har utan steroider sen?
Som jag förstått så kan du behålla en del av musklerna efter cykeln om din PCT är perfekt samt att det inte är mer muskler än det du vanligtvis skulle kunna åstadkomma med din naturliga testo nivå.
Finns genetik för allting, väldigt många kan utan större tvekan lägga på sig ett kilo muskelmassa med rätt blandning av betablockare och testo. När man går cykler lägger man på sig extremt mycket mer massa, men en stor del faller tyvärr bort efter ett tag, men visst får man behålla en hel del om man cyklat rätt och tränar hårt.
Har precis beställt hem en produkt ifrån Arnold Series, ska bli kul att se hur den funkar på mig :)
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet