Skriva av sig-tråden
att köra bil mitt i natten och skriksjunga med till celine dion...
Allt suger riktigt jäkla hårt just nu. Känslor är det värsta som finns...
Hoppas ni andra har det underbart iallafall
Adios
En grej som är rätt korkad med min profil är att jag skrämmer bort precis den grupp människor som jag vill attrahera genom mina uttalanden. Det finns inte heller någon gruppering individer som har såna värderingar som jag har om sex, så jag står också helt ensam mot hela sajten. T.o.m. folk som tidigare gillade mig valde att bryta kontakten med mig för att min syn på sex och tjejer var för extrem. Ångrar en hel del när jag tänker på att allt har fått den motsatta effekten av det jag ville ha.
mår så sjukt jävla dåligt
vill krama jacob
vill att han ska vara här och pussa på mig
vill att han ska hålla om mig jättelänge och låta mig gråta
Inatt har jag ett extremt sug efter att prata om alla negativa tankar om mig själv. Problemet är att ingen är vaken, ingen vill lyssna på gnäll och att prata om sociala brister får mig att se ut som en förlorare.
Börjar bli trött på att vara så osäker.. Hur svårt kan det vara att bygga lite självkänsla och börja säga vad man tycker?
Lady Gagas nya låt Till It Happens To You är så jääääääävla spot on. Det var ett tag sedan jag hörde en låt som jag relaterade till så fruktansvärt mycket. Men jag har hört att karma is a bitch och lärt mig att vissa är hycklare och har lite dubbelmoral, så det känns bra :')
Med det säger jag peace out
Socialfobin slår till igen, ännu en vänskap förstörd
Jag hatar antibiotika. Vill inte må illa konstant
BRA TRÅDINIATIV!!! luv it
I övrigt hade vi vårt första bråk idag och jag har gråtit 80% av dagen så mina ögon skriker nu och jag är så jävla trött. Vill ALDRIG såra honom igen.
saknar så jävla mycket
saknar gamla bibblan
saknar mina gamla vänner
saknar killar jag snackade med förut
saknar bekräftelsen jag alltid fick
saknar mig själv
saknar tove
saknar grundskolan
om några år är jag vuxen.. inte ok
vill fan inte växa upp
vill mest bara dö
om man kunde sätta värde på ett liv hade mitt varit minimalt
undrar om elias lever idag
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet