Skriva av sig-tråden
Känslan när man lagt massor med tid på att ta fram så många kurser som möjligt som går att plugga till hösten för att få lite avlastning från jobbet och hemsidan vid sista steget meddelar att man bara får söka 12 stycken. How about de andre 14 jag vill söka då för att garantera att jag får någon plats?! Fkn hell.
jaaa fucken.. knew :?(
So. Nu när man närmar sig 30. Kan man räkna sig själv som gammal?
Börjar bli svårt att komma undan med korkade saker. På nattklubbar känner jag mig som en äckelgubbe. Och jag är stel som fan om jag inte stretchar.
köper massor av mat, äter knappt något, det hinner bli dåligt, repeat ): irriterande
Bokat in tid för inlämning och försäljning av bilen. I love it so much även fast den orsakat mig sinnessjuka mängder ångest för de få mil vi rullat tillsammans de senaste fem åren. He so pretteh. Kommer inte ens kunna sköta det själv för skulle bara storböla (vilket jag lär göra oavsett) så pappa får göra det åt mig..
I really don't wanna men det var jag och bara jag som fattade beslutet att köpa (en helt fantastisk) lägenhet utan parkeringsplats tillgänglig.
Läs min blogg så blir jag glad :?)
Va jättefull i lördags, varit bakis hela dagen idag å är öm över hela kroppen.
Glömde tvätta händerna innan gymmet idag ,
Hoppas ingen blir sjuk
Min piercing kliar:(
itchy scratchy
Citat från prisonmike:
Citat från osv:
itchy scratchy
gött o vrida igenom sårskorporna i hålet
fick legit rysning av att läsa detta, tack
Citat från osv:
Citat från prisonmike:
Citat från osv:
itchy scratchy
gött o vrida igenom sårskorporna i hålet
fick legit rysning av att läsa detta, tack
my pleasure
Citat från DCLXVl:
Hej, tycker om KimWolf väldigt mkt, hejdå
Tjena, tycker om dig väldigt väldigt mkt, hejdå, puss!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet