Skriva av sig-tråden
Hon visar glädje i att dela med sig om sig själv. Jag har väntat på den här konversationen i nästan 2 år.
Man kanske ska våga drömma mer trots allt.
Åh landade en intervju på fredag på Ica i stan, är visserligen bara var tredje helg men det är definitivt bättre än ingenting + att jag kan hitta nått annat jobb då med!!
Ork
Fuckar upp allt.. önskar så jävla mkt att jag vart glad med honom, vill dela liv o framtidsplaner med honom, men jag vet inte längre. Känner mig bara som ett utnyttjande jävla svin ju längre jag går o funderar på om det är rätt att ta en paus eller inte, varför låter jag bara allt fortsätta som de gör.
Borde bo själv på ett ensamt isflak utanför grönland så behöver jag iaf inte såra fler människor I guess..
Tfw när man är blockad utan att ha bytt ett ord överhuvudtaget. Well fuck you too, dick
Är på hotellet i Göteborg nu.
Sånna här arbetsdagar älskar jag fan mitt liv.
Sen kommer man hem och har tråkigt, börjar klättra på väggarna efter en vecka utan resa. Hålla tummarna för att klättra i företaget ännu mer så jag får resa mer.
Men vi har iallafall pratat om att åka till Norge snart, ska bli kul då jag inte varit utomlands på ungefär två månader.
det är första gången han sätter sig ner för att fylla i formulären
JAG! jag själv! jordimar platen! jag! inte någon annan, utan jag pratar om mej själv! JAG! är så ledsen över att se alla nazister på den här sidan!
Vill hem och sova
Att jag har lyckats missa senaste säsongen av TBBT är skamligt.
Blir att lus kolla igenom allt så fort som möjligt!
Gissa hur taggad ja e på å jobba öppningspasset. INTE SÄRSKILT. börjar om en kvart o vill redan hem
Jag är nog mer glad för klöträdet som ska komma idag än katten blir när den väl är här
Skjut mig. Helst i huvudet
Har jag börjat tycka jag är finare utan smink för att min hjärna vill se mig så sjuk som möjligt eller för att jag kanske börjar acceptera mitt utseende? Litar inte ens på mig själv längre.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet