Justin Bieber
Finner inget speciellt med han, och tycker att han är en rätt mesig person i fråga. Fast det är mest hans fans jag inte tål, alltså usch.
(Nu menar jag såna som hela tiden snackar om bara honom och vill att alla ska lyssna på honom, samt tycka han är bäst.)
Hahah
Han sjunger sjukt bra och han har blivit riktigt bra nu med sin nya believetour osv, snygg är han ju också.
Har gillat han sedan han började med musik, han är 1 av mina stora "kändischrushar", sjukt lycklig över att jag fick VIP biljetter till hans konsert här i Svergie nästa år!

Jag tycker inte om honom alls,
mest för att han en gång under en intervju sagt att det borde vara olagligt med abort, även vid våldtäkt. För blir man gravid under våldtäkt är man med på det, annars säger kroppen ifrån.
Smart kille :-))
Dum i huvudet.
Har för mig att han stödjer Romney nu i valet också som också är dum i huvudet.
Älskar att jätte många har gått från belibers till ikke belibers när dom sett/hört det här
Tkr inte alls om hans musik eller röst :)
Kille med talang som kapitalister använder för att tjäna på, inte min typ av musik men jag stör mig mer på alla som hatar honom än något annat. Små osäkra pojkar som är arga på honom, så uppenbarligen avundsjuka.
Låt honom vara, han gör sin grej och han har talang.
Jag gillar as long as you love me, eller åtminstone delar av den. Hatar dock äckliga rappare i poplåtar, förstör hela låtarna. Annars var den skön att lyssna på.
Killen med det vackraste leendet.
Har är duktig åp det han gör. Han har kämpat sjukt mycket för att komma dit han är idag. All cred till honom. Är jag avundsjuk? Fuck yeah! Han är snorrik, sjunger bra och massa tjejer vill ligga med honom. Tycker jag om hans musik? Nja det påstår jag inte. Men jag har hört värre. Blir bara lite trött på alla som klankar ner på honom. Det har blivit typ "inne att mobba honom". Folk hatar honom för att andra hatar honom. Finns ju massa konstiga artister som inte är så bra, men dem hör man inget om.. men Justin Bieber är inne, och då måste man hata honom.
kunde inte sagt det bättre själv.
Hans nya album var catchy som fan!
tycker att AS LONG AS YOU LOVE ME är rätt okej
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet

