Det mest brutala ni gjort mot er mobil/IPod/Mp3 osv.?
kastat ner den från högsta våningen i min skola, och doppat den i nagelborttagningsmedel. funkade fortfarande
Onanerat med
HAH skojar bara
Inte med den jag har nu, åtminstone
Kastat i väggen ett flertal gånger. Slagit med hammare. Min gamla nokia
Slängde min rätt på ett dörrhandtag en gång. Några delar flög av. Ångrade mig en del efteråt, det var nog den näst bästa telefon jag någonsin haft
Sulade min förra iphone i marken.
Den gick i tusen bitar.
satte eld på skiten
Tejpat fast på en nyårsraket och skjutit iväg.
3. st iphone's har blivit kidnappade. Säkert av riktigt onda personer. Och vem vet vad som har hänt med dom sen, de kanske har blivit tappade i en toalett ):
Jag brukar vara snäll mot mina telefoner.
Slängde 3310'an åt helvete, så den hamnade på ett spårvagnsspår och blev överkörd. Den klarade sig?
Tappade mobilen och sedan trampade jag på den.
Citat från mandis:
Så fort du använde ordet fjortis tror jag att cirka 99,99% som läser det du skrev slutade ta dig på allvar.
Har kastat min telefon i golvet när jag blivit sur av sms och när den hängt sig, annars är jag rätt lugn.[/i]
Faktum kvarstår oavsett ordval, det finns människor som inte ens har råd med mat och verkligen inte mobiltelefoner. Och så finns det folk som medvetet, tar sönder sina mobiltelefoner för att det är roligt utan att öht. tänka på de slavarbetarna som har producerat den mobilen med minimilön.
Brukar vara ganska så snäll mot min telefon faktiskt. Fast jag kan ha tappat den någon gång, av misstag.
Hade på mig hörlurar när jag gick ut från mitt rum. De fastnade i handtaget och jag gick med en sådan fart att jag drogs bakåt och mobilen flög genom hallen och in i en vägg i vardagsrummet.
Men den överlevde.
Citat från Shandong:
Citat från mandis:
Faktum kvarstår oavsett ordval, det finns människor som inte ens har råd med mat och verkligen inte mobiltelefoner. Och så finns det folk som medvetet, tar sönder sina mobiltelefoner för att det är roligt utan att öht. tänka på de slavarbetarna som har producerat den mobilen med minimilön.
För att färga håret är inte alls miljöfarligt och oetiskt. Det finns ju folk som gör det utan att "öht. tänka på de slavarbetarna som har [mixtrat med farliga kemikalier för att producera önskvärd färg] med minimilön."
Det är lätt att kasta stenar, men glöm då inte att det är endast den som aldrig har begått en synd som ska kasta första stenen.
ont: har slängt mobilen i väggen en gång. Oavsiktligt. Sen så trampade jag på den (oavsiktligt).
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
