Det mest brutala ni gjort mot er mobil/IPod/Mp3 osv.?
en gång råkade jag tappa min mobil på golvet :'(
Alltså... alla ungar som pajar sina mobiler för att få ny av sina päron. Skärp er för fan.
Tappade den i ån. Sen varen fast där
Saknaren :(((
slog sönder mobilen igår för jag vart
så sur då mamma ringde och störde
då jag spelade cs med 2 kompisar.
dog fan 5 ggr och hon började bara babbla om
min attityd. de är inte första gången heller.
Citat från burialground
slog sönder mobilen igår för jag vart
så sur då mamma ringde och störde
då jag spelade cs med 2 kompisar.
dog fan 5 ggr och hon började bara babbla om
min attityd. de är inte första gången heller.
lider med dig :'(
Skaffade en ny mobil i dec :) min tidigare hade jag haft i fyra år. Den hade vart med om smällar, sparkar, "tappande i golv o dyl", dränkt mm. Och ändå överlevde fyra förjävliga år hos mig som dess ägare och fungera helt normalt. bara synliga skador :)
Är dock mycket försiktigare med min nya XD
Stoppade upp den i azzet på Pontaik.
Min förra Sony Ericsson fick utstå att bli tappad i golv, slängd i väggar, badad under en campingsemester (det läckte in i tältet och den låg i tältet på golvet), sparkad på och en massa annat.
Min nuvarande mobil har katterna lekt med så den har bitmärken lite här och var, var på en cykeltur och den låg i korgen = jävla massa repor på batteriluckan, den har flugit ur min ficka och studsat på asfalt när jag cyklat hem från skolan, min kompis har tappat den och ja, det finns massor av annat som hänt. När jag tappade den på asfalten slutade walkman att funka i typ en vecka sedan gick allt igång igen.
Min gamla mp3 fick vattenskador då jag tappade den i regnet i en vattenpöl, den glömdes även utmohus i stekande sol i några timmar. Tror något smälte inuti för den dog efter det, haha ):
Jag tappa den i poolen
Den funkade efteråt
Min kompis tappa sin i Eskilstuna ån
Fedt synd
Slängt ner min mobil ner för två våningar rakt på ett stengolv.
tryckt in den i min analöppning
tryckt in den i mitt urinrör
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet