Theawakened94s blogg
Kille, 31 år. Bor i Landskrona, Skåne län. Är offline och var senast aktiv: 11 april kl. 22:22

Senaste inläggen
Hejdå Emocore !14 juni 2016 kl. 12:44
Jul i tyskland
21 december 2015 kl. 11:37
Flytt
19 november 2015 kl. 19:24
Hejdå Simrishamn !!!!!!!
3 november 2015 kl. 05:39
Bra mående och rymden
29 september 2015 kl. 22:26
fundersam och förvirrad
23 juli 2015 kl. 03:06
En dag i taget
3 april 2015 kl. 00:18
Inget förändras
3 mars 2015 kl. 00:33
Har haft bättre födelsedagar
28 januari 2015 kl. 00:13
Timanställning
24 januari 2015 kl. 15:20
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Oscar Debäck Civilstatus: UpptagenLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: I skogen
Politik: Anti-allt
Dricker: Öl
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2012-10-26
Event
Theawakened94 har inte lagt till några event än.
känslor som yrar runt
Tjenixen allihop, tänkte skriva av mig lite nu för jag har haft lite psykiska störningar som jag inte riktigt förstått mig på. Har varit hemma hos pappa mer än en vecka nu och här hos pappa har ju jag upplevt mycket genom åren. Träffat vänner, umgåtts med familj, vänner osv..känner lite hur gamla minnen börjar etsa sig fast i mitt huvud..saker som hänt för många år sen och som jag skulle vilja uppleva igen.
Tog en promenad runt sjön för att rensa skallen och få lite lugn i själen men det gräver sig djupt in
Vet inte varför eller vad jag ska göra åt saken. För även om dom saker jag upplevt har varit kul så är dom en ständig påminnare om hur lätta saker var förut jämfört med nu. En dag i taget och med en fot framför den andra försöker jag gå vidare nu trotts omständigheterna och alla känslor som griper tag i en.
Känner mig smått osäker inombords också på var jag befinner mig i livet. Jag har en flickvän jag älskar så jävla mycket och vänner och familj som ställer upp och som jag trivs att vara kring men ändå finns den där jävla osäkerheten som en spåga i fingret som gör ont varje gång man försöker ta bort den.
Det kommer säkert släppa snart men vad kan det bero på?
aja det kommer väl upp till ytan snart vad som är fel.
Förmodligen denna veckan kvar bara att jobba sen är man fri resten av sommaren.
Känner att jag vill ha sommarlov med och inte bara jobba, det räcker att man är skoltrött
Pengar är aldrig fel men det är inte direkt så att jag är i något desperat behov av dom.
Ha en fin vecka allihop och ta hand om er och varandra