uneasys blogg
Tjej, 30 år. Bor i Malmö, Skåne län. Är offline

Senaste inläggen
Jahajaja.13 april 2011 kl. 00:55
fyfan.
2 april 2011 kl. 23:16
Fem steg bakåt, två steg fram.
31 mars 2011 kl. 12:10
Nä precis.
30 mars 2011 kl. 12:58
Okej, jag erkänner.
29 mars 2011 kl. 17:04
okej.
29 mars 2011 kl. 15:45
omg.
29 mars 2011 kl. 14:18
herre hjärtanes.
16 mars 2011 kl. 21:36
Tyck synd om mig.
4 mars 2011 kl. 16:35
how's it hanging?
2 mars 2011 kl. 08:40
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Samina, eller dylikt Civilstatus: På GLäggning: In the closet
Intresse: Hemligt
Bor: I skogen
Politik: Moderat
Dricker: Glögg
Musikstil: J-rock
Klädstil: New Romantic
Medlem sedan: 2009-10-19
Event
uneasy har inte lagt till några event än.
jaha, då inleder jag.
jag tänker inte börja skriva någon jävla blogg och vara helt mainstream, för jag är så jävla alternativ, detta är bara för att.
till dig.
När man älskar någon så jävla mycket så att det känns enda in i själen så måste man få det ur sig, och jag vet att du vet att jag gör det, det blir tjatigt, ja, men ffs, det är bara så.
När du andas trasighet så finns den överalllt, när man vet att du gör det så syns det alltid.
Du är så jävla vacker i all jävla kalabalik, jag förstår inte hur du gör.
Mitt i allt bara står du och försöker greppa tag om något stadigt, du fumlar i becksvart mörker och jag försöker att skina lite, för att ge dig någon sorts väg, men jag är otillräcklig för det, det krävs så jävla mycket mer.
Tro aldrig att din åsikt inte är värd att höras, var aldrig rädd för att folk inte ska hålla med, för det du tycker och den du är, är så mycket bättre än allt annat. Ingening i världen ska få dig att falla, för du hör hemma högst uppe, över allt annat helvete. Jag kommer aldrig någonsin ge upp dig, för du är det vackraste jag har, oavsett vad du än gör. Om du någonsin hatar mig, kommer jag fortfarande älska dig lika mycket, jag kommer alltid stå kvar på samma plats. Bredvid dig, för att försöka fånga dig när du snubblar.
Jag älskar dig, ofantligt.