är det något er morsa eller farsa inte gillar med er ?
Mor min hatar att jag klär mig som jag vill och att jag har piercingar.
Pappa tycker de är snyggt med piercingar och gillar ibland mina kläder. Men de är sällan ^^
Jag tror inte min pappa uppskattar hur jag ser ut. Det gör i alla fall INTE min farmor
Nope.
Citat från Chamuel
morsan kallar mig emo ._.'
skulle hon inte göra det eller?
finns mycket.
Det roliga i med den här tråden är att jag tror att alla kommer vara precis likadana mot era barn i framtiden, that's just the way it is, alltid varit och kommer alltid att vara =)
Pappa skäms när han går med mig på stan.
Och så sa han att jag kan brinna i helvetet när jag hade piercat mig.
de gillar väll inte att jag sitter lite mycket vid datorn, men sålänge jag kommer hem med iaf G och förhoppningsvis VG i mina betyg så har de inget emot mig. pappa skulle nog ha viljat att jag skulle vilja mecka me bilar med honom.. men det är ju som det är, olika intressen.
tror att min pappa hatar mig.
Min mamma är rätt schysst egentligen, dock hatar hon Cannibal Corpse (vilka pappa gillar) och kallar mig hjärndöd ibland eftersom hon anser att deras musik är det.
Jag ska bli en förstående mor :)
Pappa tycker jag ser ut som en lodis -___-
pappa tycker att jag låter arg alldeles för ofta.
och mamma försöker verkligen få mig att färga håret rött,
så jag tror inte att hon gillar det som det är nu. haha.
Dom hatar mitt damp men inget ja kan rå för O.o
Kläderna :P
De tycker inte om att jag färgar håret så ofta. De gillar inte min frisyr. De gillar inte att jag köpter pizza för alla mina pengar. De gillar inte att jag vill tatuera mig och bli tatuerare. Det är mycket som de inte gillar. LOL
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet