WoW
bra poäng. dock upplevde jag spelet på ett helt annat sätt och hade en helt annan känsla när jag spelade förr. kanske var det för att allt var nytt och på den tiden var det mycket mer lowlevels, man såg mer upp till folk som hade bra gear på den tiden, räckte nästan att man var på level 60 och raidade ZG och MC för att klassas som duktig spelare. kanske var det bara jag som gjorde det? var ju bara 13 bast när jag började så var ju en scrub även i början på burning crusade lixom.
bara jag som inte kommer in?
Hitta precis en underbar guild!
Nephilim! Mogna människor, verkar vara rätt bra spelare. Dom tar med mig i deras raids på direkten!
Damn you login servers >:(
Tack vare detta så kommer inte guildiserna in, så vi kanske inte kan köra ICC ):
Vadfaaaaaaaan! Vi skulle ha ICC 10 HC 20:00.. T________T
Ska bytta server och faction till ally Någon som kan föreslå en server som har en bra grund progress och där det finns mycket roliga guilds och liknande
TpF =D
Lightbringer är riktigt fin c:
sweet hur är raidsen där? asså guildsen struntar i pugs
Citat från Ixtab
sweet hur är raidsen där? asså guildsen struntar i pugs
http://www.wowprogress.com/pve/eu/lightbringer
Helvete vad godless har tappat sen naxxramas, då låg dom i topp tjugo D:
Den bästa servern i Europa för...
...Horde:
http://www.wowprogress.com/pve/eu/twisting-nether
...Alliance:
http://www.wowprogress.com/pve/eu/auchindoun
Jimmy du är rätt duktig som Lock eller hur? Tänkte fråga om detta skulle funka som relativt bra specc till en Demo Lock.
http://cata.wowhead.com/talent#IbhZcrrckurRdocb
Ojoj, cataclysm har jag inte kollat på över huvud taget.
Personligen skulle jag hellre specca såhär:
http://cata.wowhead.com/talent#I0hZcrrckurRdoIo
Notera att jag inte har någon som helst aning om ifall crits från Bane of Agony / Doom kommer procca något, men gör det inte det så är talenten så gott som värdelös i jämförelse med 0.5 sec kortare cast time på din filler.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet