Vår gemensamma relationsdagbok V. 3
Har hela tiden trott att oralsex skulle vara hemskt och awkward och lite nasty, men blev positivt motbevisad. Oh well!
Hon sa: "STFU, you cuck!" till mig. Blev cuckobsessed resten av dagen. Slutade med att jag smög in i det låsbara omklädningsrummet för en liten wank till cuckoldporr. 'Twas a good day!
I detta livet finner jag bara lidande.
Snart inte värt att existera längre.
Citat från Lifestalker:
Hon sa: "STFU, you cuck!" till mig. Blev cuckobsessed resten av dagen. Slutade med att jag smög in i det låsbara omklädningsrummet för en liten wank till cuckoldporr. 'Twas a good day!
e du en parodi på ngt=(
Har grillat två gånger idag. Försöker ta vara på den lilla sommar en får.
Nu ska grannarna grilla igen. Taggar doften av T-röd.
:--)
Citat från shinjimasu:
Citat från Lifestalker:
Hon sa: "STFU, you cuck!" till mig. Blev cuckobsessed resten av dagen. Slutade med att jag smög in i det låsbara omklädningsrummet för en liten wank till cuckoldporr. 'Twas a good day!
e du en parodi på ngt=(
Alltså, jag ville aldrig bli cucked. Men det är en sådan där sak i livet vi inte har kontroll över...
Snubbe (inte skällsord) på tåget pratar som satan med mig.
Vill verkligen inte det.. Valde ju 'ospecificerad' plats för att inte få plats med bord = någon som sitter mitt emot..
Nu ligger vi 30 min efter i tidstabellen för att nån jävel behövde bli avhyst från tåget av polisen. Dö människa dö.
Kan inte någon ec'are också sitta på tåg 188 mot Sthlm and join me in vagn 6 övervåning
Är så trött på att det ALLTID ska hända massa skit på jobbet när jag är ledig, skulle inte förvåna mig om de ringer ikväll och frågar om jag kan ta helgen iallafall. Kommer serri säga upp mig I telefon om de ringer.
Ensamt.
Älskar 4chan alltså. Det är som livet, fast roligt i och med att (nästan) allt är ocensurerat och tillåtet där inne. När vanliga internet och everyday lameness inte räcker till kan jag alltid glida in på Arnajnkej och känna mig som hemma. Så underhållande!
Inväntar guden Tor med mina fellow arkeologer, och mycket öl, i slottsskogen. Det är niiice.
Vill bara ha ett jobb, flytta hemifrån och skaffa bil. Vill starta mitt egna liv
HUR ska jag kunna hålla mig tills på onsdag?? fuck me
Det kom ett gäng på ca 10 grabbar idag när jag plockade svamp. Alla var aspå mig och ville titta i påsen och grejer och va närgångna. Dom coola jagade bort dom mindre coola, tillslut tröttnade jag och satte ner foten till han som jagade bort dom andra ifrån mig, like a boss.
Ville ju bara ge uppmärksamhet till en av dom, som höll sig lite i bakgrunden men ändå gjorde mig sällskap när jag gick ifrån dom andra, och bara höll sig i närheten på ett tryggt sätt utan att vara närgången. Kändes bra eftersom att jag just hade ridit honom så båda va för trötta för att hänga med dom andra.
Det är inte lätt att vara tjej asså.
Just ja, det va en flock med hästar, detaljer....
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet