Vad stör dig mest i samhället? (Den definitiva gnälltråden)
Citat från u_suck_tbh:
Högertroll som tittar in och gnäller titt som tätt
+1
Citat från Vvardenfell:
Citat från u_suck_tbh:
Högertroll som tittar in och gnäller titt som tätt
+1
Ledsen att jag stör er i ert safe space. Jag borde kommit med en stor skylt där det står "TRIGGERWARNING - STOLT VIT MAN" antar jag.
Wiieehh, buzzwords :D
Citat från ChauvinistJavisst:
Baserat på din bild är det väl du som är trollet.
Hahaha VA sämsta comebacken jag hört
Take a stroll, troll
Ett Varv runt huset
Har inget emot att det verkar vara trendigt bland vänsterfolk att tävla mot varandra i anti-intellektualism, gör det väldigt enkelt att särskilja vilka som har mer än två hjärnceller att gnugga mot varandra.
"Ok"
Citat från ChauvinistJavisst:
Citat från Vvardenfell:
Citat från u_suck_tbh:
Högertroll som tittar in och gnäller titt som tätt
+1
Ledsen att jag stör er i ert safe space. Jag borde kommit med en stor skylt där det står "TRIGGERWARNING - STOLT VIT MAN" antar jag.
Haha är detta Orks
ja har den mössan
Tänka sig att man måste blåsa upp sina motståndares kränkthet för att känna att man "vinner" Hahaha
den här tråden
/s
bristen på solidaritet å att folk på riktigt är såna stridspittar att dom tycker att nationalism e vacker, slåss för kung å fosterland, skydda vårt svenska rikes gränser! bevara den vita rasen!
sjuka i huve
studien sa d att d socialt misslöyckade blir nazister pga utanförskapet, inte för att dom e rasister. d säger all vetenskap. tack för mig. så... hitta er tillhörighet genom att öppna era hjärtan ist för att dra den finska kniven
men a... lycka till :)!
"studien sa d att d socialt misslöyckade blir nazister pga utanförskapet"
Studie hos DN eller?
"Öppna era hjärtan" .. Ja för det gick ju jävligt bra.. Flest våldtäkter i hela Europa, Malmö kriminellaste staden i Europa, Skolresultaten blir bara sämre med åren, klyftorna i samhället har ökat markant, regeringen mjölkar sina invånare på skattepengar i en takt där snart ingen vill jobba längre.. och sen ska jag inte ens gå in på sjukvården och den allmänna känslan av trygghet som är totalt bortblåst.
Nationalism är otroligt vackert, och det ända som håller i längden. Och dessutom finns det inget i nationalismen som säger att man måste slåss. Jag tror dessvärre att du har blivit indoktrinerad av vänstern ifall du på riktigt tror att nationalister skulle vara mer våldsam än kommunister.. tyvärr var det bara så världen fungerade för över 70 år sen. Men låt mig gissa, du tycker kommunismen är vackert eller?
Hahahahahahahahahahahaha
När fan kommer myten om Sverige som Europas våldtäktscentrum dö ut? Ska ni använda "statistik" för att motivera eran xenofobi kan ni väl i alla fall göra det rätt? Det är väl det minsta man kan begära?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet