Vad drömde du inatt?
Att mitt hår växte jättesnabbt för att jag hade toppat det. Ganska overkligt osv.
Jag satt på burger king.
Skulle hjälpa en dam med fetma att banta. Men dom i kassan ville inte det, så istället för salad fick hon pommes osv.
Jag drömde att jag vart gripen för nedladdning och förstörde mina hårddiskar med en magnet, sedan så fick jag stå i domstol för det.
Det var en väldigt underlig dröm!
att en av mina närmsta kompisar blev ihop med mitt ex och jag thrashade min favorit gitarr för att jag var så arg O__O
Lite allt möjligt.
Jag drömde att jag hittade en luft-nyckel för element och min kusin trodde att han hade tappat sin, men när han letade igenom sina fickor hittade han sin egen.
Jag fick då en luft-nyckel...
o.O
Att jag och en kompis landade på månen.
Vill tillbaka.
Att jag gick från Bohuslän till Skåne varje dag (på två minuter), sen satte jag mig i ett fågelbo och blev inlåst av en bonde. När jag kom ut igen satte jag mig på en sten, då kom bondes son och förvandlades till Isabella Swan och började slicka på min biologibok.
Att jag var med i nåt sjukt tv-program där man utsattes för sjuka grejer
och skulle överleva så länge man kunde. Sjukt.
att jag ramlade ner för ett stup och red på krokodiler. bäst.
att det kom aliens och våldtog mig i min kompis säng medans hon kollade på.
mycket obehagligt
Drömde att jag och min familj bodde i vårt förra hus uppe i Boden. Så gick mamma och hängde sig i källaren..
Allt var så jävla sjukt och mådde dåligt som fan när jag vakna.
Skulle träffa Albin, men sen så spöregnade det ute så jag sprang och gömde mig.
Känns sådär jättenormalt, ah.
Drömde att jag satt i knät på min bögkompis och kysste honom i en skitstor skog mitt i öknen. Vaknade av att jag typ storbölade och trodde att det hade hänt på riktigt Dx
Drömde att jag var hemma hos en finsk tant som (på finska) berättade om hur Finland blev självständigt.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet