Vad är mysteriet med lösgodis egentligen?
Hur kommer det sig att man alltid bara köper lösgodis som man tycker om men att det alltid bara finns äckliga godisar kvar i botten sedan? Här kan ni skriva tankar om detta! Förstår inte ok
Eller så köper man själv godis och väljer bara bra :)
Det är ett helvete!
HAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHHAHA HUR BÄNG VAR INTE DU HÄR DÅ ELLER???!
Väljer man bara djungelvrål är varenda bit en bit lycka.
Kan ju handla om att när man ätit upp nästan hela påsen så är man inte speciellt sugen på det som finns kvar, vad det än är.
Eller så är man bara korkad och tar äckligt godis
Helt seriöst den här tråden är den bästan tråden på hela jävla ec. Jag älskar bäng, fundersam Amanda <3
I affären är man godissugen och tänker inte klart.. Sen när man lättat på suget så blir man smart igen och förstår hur äckliga vissa sorter är.
bump den här tråden är bäst
Det är ju standard att äta fem godisar och sen tappa suget och sitta med tre hekto man bara vill slänga åt helvete men det går inte för man har ju betalat för det och då ska man ju fan i mig trycka i sig det till varje pris
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet