Tjejsnack.
Jag har provision, 800 kr / månad för att jag uppnått nivå 2, 1200 / mån för att jag uppnått nivå 3 och sen 1500 / månad för att jag är utbildare.
Ja, inte var det Nalen iaf.
Citat från IsItMedicine
Jag har provision, 800 kr / månad för att jag uppnått nivå 2, 1200 / mån för att jag uppnått nivå 3 och sen 1500 / månad för att jag är utbildare.
Blir några öl på krogen!
Edit: Får ni någonsin Belhaven Wee Heavy som veckans öl, köp den aldrig. Smakar bajs. En mörk, söt öl med inslag av sirap och mörkt bröd. Låter betydligt godare än vad det är. Köper den bara för dess 6,5%.
alltså jag gillar inte öl ÖHT.
Hatar folk som skriver/säger "Elin Thorsell: Vi gav järnet, good work girl!<3
Julia Djäknegård: såklaart :* bra kämpaat! <3" (direktkopia från fb)
Sluta leka amerikansk high school-film. DÖR PÅ ER
Jävla fjolla
Nä men egentligen inte jag heller i ärlighetens namn.
Bara mörk öl som Guinness eller halvmörk som Newcastle, och då som brytning mot cidern och spriten jag vanligtvis dricker.
Lol, töntar. Då räknar jag mig som riktig hårdrockare för jag älskar ööööl. Dock gillar jag ju ale allra bäst, speciellt jättebeska mmmmmmm. Hardcore IPA är mdfaekljflaeijieajfiealjfaileialfjale. Tror den är 9.2 % dessutom hehe
jag gillar minttu.
Jag (min plånbok) gillar billigt vin som smakar pärondryck. :)
Minns när jag också var liten och drack billigt vin! Och smuggelvodka. massor med smuggelvodka blandat med apelsinjuice. herregu, idag kan jag knappt dricka screwdrivers pga får flashbacks
Haha samma här. Vodka med fanta exotic är det värsta ever.
haha ah gud ja! även vodka och multivitaminjuice HAHAH :(
Har aldrig fattat det roliga i vodka…
vodka är ju asparty
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet