Tjejer som rapar och fiser?
Citat från Wikileaks
Citat från Jeesca
Citat från TheRiktigaJesus
Törs en människa varken rapa eller fisa kring mig så är människan inte värd min tid.
Amen!
Jag lärde min syster och hennes pojkvän fisa och rapa inför varandra. De tackar mig tusen ggr om för de hade tydligen jävligt ont i magen varenda gång de va med varandra. Jag fiser typ hela tiden och om inte jag får släppa ut det, jävel då är jag inte en fin person :>
Fyfan din gris.
Haha typ tack :>
förstår inte varför det skulle vara mer okej för killar att rapa och prutta titt som tätt än för tjejer faktiskt
Ingen skillnad om en tjej eller en kille rapar eller fiser, har absolut inget med könet att göra. Båda är lika äckliga ändå vare sig det är en tjej eller kille.
Man får inte vara mänsklig runt folk. Äckligt.
Att fisa och rapa är bara äckligt om man inte är med personer man känner!
Asså seriöst, varför ska alltid killar symboliseras som svin för?
Rapa och fisa, skulle det vara något enbart killar gör? Vi är för helvete av samma art, samma sort allihopa, vi fungerar exakt likadant varenda en av oss (fysiskt sett)..
Vi lever för helvete inte på 1700-tal längre, vi lever i ett modernt samhälle där moral och etik är likadant för allihopa. Det är inte acceptabelt att lägga av en fet jävla brakare på en finmiddag eller att rapa högljutt för den delen heller. Det går heller inte att bortse att det ligger i människans natur att dessa saker sker, men det går ju att kontrollera sig själv, man behöver inte lägga en fet jävla brakare eller rapa bara för att man kan..
Det har med uppfostran att göra och är inte könsrelaterat, skärpning för helvete.
Tycker det är samma sak vad gäller båda könen. Sitter en person och rapar och fiser öppet tycker jag att den är rent utav ouppfostrad och en gnutta äcklig. Men om nån råkar är det en annan sak. Då skrattar jag bara!
"Och dom bajsade frukter som doftar
Men fjärtar ibland fast då luktar det sommar
Alltid så rena, dom duschar så ofta"
Om ändå låttexten kunde ha talat sanning.
Jag rapar hela tiden.
Svinigaste som finns! SÅ JÄVLA äckligt.. min dröm tjej skulle aldrig göra det inför mig.. <3
Rapar 24/7
Citat från VITTPULVER
Svinigaste som finns! SÅ JÄVLA äckligt.. min dröm tjej skulle aldrig göra det inför mig.. <3
good luck have fun. Förr eller senare tror jag att en pojk/flickvän kommer fisa eller rapa inför varandra.
Tror många uppfattade när jag skrev om fisning och rapning att jag gör det offentligt, aw hell no att jag gör det :> Det är ju äckligt! Men att göra det inför människor man är nära eller känner tycker jag det är okej (hemma, eller kompisen RUM eller flick/pojkvännens RUM).
I do it every day and night! :) Just like my boyfriend! :)
Jag tycker det är roligt med rapar och fisar. Mest för jag är så van med det. Brukar hifivea när nån gör det.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet