Tjejer som rapar och fiser?
Haha skulle man vara i en relation så för fisar o rap varandra närmare;) visst, luktar inte himmelskt, men vafan, du lever bara en gång, låt den vara pinsam:)
Att fösa ut gas som har myst med avföring ur anus bland folk är något jag har nolltolerans mot. Rapar däremot, inga problem men man får mer än gärna hålla låg profil. Det gör jag för det mesta.
Tycker inte det är någon skillnad om en kille eller tjej gör det.
Bryr mig inte direkt om någon gör det heller, tycker dock man inte behöver göra det så offentligt, I wouldn't at least.
Jag och min käring brukar dra täcket över varandras huvuden när vi släppt av en rejäl djävel. Fan, en brud som inte klarar av en karls gaser är inget för mig, och en brud som inte klarar av att släppa väder eller lägga en rap är inte heller något för mig.
Det är ju ungefär som om man inte skulle kunna ha sex, det är väl lika naturligt som att gå och skita?
Älskar det, det är så fint när en tjej fiser för mig. Det är rätt sällsynt att jag hör tjejer fisa. Morsans pruttar luktar väl gott I suppose.
fis prutt
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet