The Pretty Little Liars
Jag är arg och besviken.
Sluta hata så jävligt, detta förklarar ju allt, hade det varit t.ex Aria hade de fått stretcha bra mycket mer för att få ihop det. Sure det var lite antiklimaktiskt men det var inte asdåligt. Det är ju uppenbarligen inte helt slut heller, de pratade ju om en man i slutet där när de hoppade fram i tiden, så idek.
är mest besviken på hur allt känns så ihopfixat i sista minuten ibland och man har så många frågor obesvarade fortfarande som Marlene King sa att man inte skulle ha.
^vad har du för frågor t.ex? Jag kan inte komma på en enda, men kanske får fler om du berättar om dina. c:
- hjälpte radley Jessica Dilaurentis att fejka Charles död så att Kenneth Dilaurentis inte skulle få reda på något eller fejkade Jessica det och sen hände allt med könsbyte osv och sen antog dom henne till radley igen?
- vad hade CeCe emot Jenna?
- vem dödade Mrs D?
- en liten pojke i Ravenswood hade ju en förutsägelse att ett "mörkhårigt par" var ute efter Alison, Cece och Sara är ljushåriga?
alltså hade flera frågor gällande massor men kommer inte på nu haha
ah okejdå, det finns en del, meh. :(
Tror att oavsett vem det hade varit hade folk whinat och varit upprörda och arga. Tycker ändå de fick till det och älskade att Sara är en "dummis"
Ian???! Det är nog mitt främsta frågetecken. Och hur Sara och CeCe jobbade ihop. Hur fann de varandra? etc.
Citat från Weltschmerz:
Ian???! Det är nog mitt främsta frågetecken. Och hur Sara och CeCe jobbade ihop. Hur fann de varandra? etc.
Ian begick tydligen självmord läste jag någonstans, haha
Läste det också, men det är ju inte bekräftat och det hade liksom varit skönt att veta.
Mrs. DiLaurentis, hur dog hon?
Det var det mest krystade avsnittet jag sett på länge. :(
Är det bara jag som undrar hur i helvete Alison inte har haft en aning om att hon har en till bror? :P Eller NÅGON annan i hennes närhet?
Citat från Gabbsan:
Är det bara jag som undrar hur i helvete Alison inte har haft en aning om att hon har en till bror? :P Eller NÅGON annan i hennes närhet?
*hade en bror respektive har en syster.
sorry off topiv :))))
...
wow.
Föddes ju fortfarande som en kille eller hur? Cece var ju inte tjej när hon var liten >.<
Någon i deras närhet måste ju ha undrat vart den andra sonen tog vägen. Kan ju omöjligt ha vetat att Cece var transgender redan vid födseln >.<
"Vart tog er son vägen?
Nej vi skicka in han på psykhem för han ville gå i klänning som 4åring och nu skjuter vi bort han från familjen" Eller hur ung var Cece när hon vart inlagd?
Så brutalt långsökt av manusförfattarna.
"Vi gör the bad "guy" transgender cus, reasons. No one will ever see that coming!"
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet