The Pretty Little Liars
Har nedräkning på min mobil, ser fram mer emot det här än studenten...
Citat från ORGASMMUFFINS:
Har nedräkning på min mobil, ser fram mer emot det här än studenten...
Haha jag kände samma förra året, då skulle säsong 5 börja samma dag som min student ;p
Liiiite efter har jag också sett klart, men jag tror inte heller det är Andrew eller Lucas, känns för uppenbart att det skulle vara Andrew, och Lucas har ju knappt varit med i denna säsong. Tror mer på att det är något syskon till Alison, kanske tom en tvillingsyrra till henne?? Tänkte med tanke på att det är med tvillingar ofta, typ dom där små spöktjejerna som är med på Halloween, och de två klänningarna som Ali hittade.
Någon mer än jag som tyckte att det nya avsnittet är det sjukaste ni har sett hitills? Jag satt fan och skakade i typ 30 min efter...SÅÅÅÅ excited på denna säsongen!
ORGASMMUFFINS: Same!!! Blev dock lite besviken på att de kom ut därifrån direkt /: Och vad hände de 3 veckorna???
Hela säsongen går ju ut på att förklara Charles & A, det kommer vara hopp i tiden. Jag tror att Charles är Jasons tvilling & att Spencer är inblandad i härvan på något vis, känns inte som att hon skulle ha känt igen hans närhet annars
Citat från MANGE:
ORGASMMUFFINS: Same!!! Blev dock lite besviken på att de kom ut därifrån direkt /: Och vad hände de 3 veckorna???
Ja vad jag hade hört via bloggar osv så skulle de vara inne där längre men ja det var ju inte sant...
Menmen känner på mig att säsongen kommer bli sjuk
bryr mig inte om vad som hänt med tjejerna dem tre veckorna vill bara veta vad som hänt med sara harvey under tiden.. har hon vart i källaren sedan ali "dog"????
ORGASMMUFFINS: De kan ju säkert hamna där igen eller liknande isf! Fast om de inte gör de tror jag inte direkt att man kommer bli ledsen typ för lär hända sjukt mycket annat!
Alltså det var ett sjukt bra avsnitt, men det som var mest mindfuck var ju ändå Sara Harvey!!?!?!??! Gud stackars henne om hon varit fast där inne hela tiden.
Jag är så sjukt såld på PLL. Ville bara få uttrycka det någonstans
Alla theorys som jag sett sedan avsnittet kom ut är övertygade om att det ej är sara harvey utan bethany som charles tvingar att vara sara, likadant som han tvingade mona att vara ali.. Är så förvirrad helt sinnes
Men hade man inte konstaterat att det var Bethany i graven?
Jag tror att det var för lätt för tjejerna att komma ut. A brukar vara ett steg före, tror inte att detta är slutet på dockhuset..
Isitmedicine; dem konstaterade ju innan att det var ali i graven så vet ej.. kan säkert vara fel igen.
dem tror det är sara i graven och bettany i källaren då alltså
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet