Sverigedemokraterna
Kenmaster
Kille, 32 år
MurfeN: Nej, det var en drink han drack.
TheOskar
Kille, 31 år
dom har ju skön humor :(
REBY
Tjej, 33 år
Citat från SneakyBeaver
Citat från REBY
Jag skulle vilja att du definierar dig.
Den bästa definitionen jag kan ge dig är:
Människa.
Impressing. Du bevisar ju för samtliga i den här tråden att du helt enkelt inte hade något att stå till svars med och därför påstår att alla konstruktiva förslag folk ger är irrelevanta.
Emojavel
Kille, 32 år
MurfeN Du är ju seriöst eb.
DU lägger fram ett argument, så länge DU inte kan komma med en källa/bevis att DITT argument stämmer så har DU fel.
Kotoamatsukami
Kille, 34 år
Citat från FEFK
Citat från Kenmaster
MurfeN har uppnått en ny nivå av hur jävla mycket man klarar av att skämma ut sig själv under en natt.
--------------------------------------------------------------------------
Du tomciterar. Det är att skämma ut sig varje dag.
FÖ: Att göra sitt bästa i en argumentation är inte att skämma ut sig.
Vare sig man vinner eller förlorar den, är duktig eller mindre duktig, så bidrar man till något.
När man tomciterar gör man dock inte det. Så vem är det som skämmer ut sig egentligen?
Kenmaster
Kille, 32 år
Citat från SneakyBeaver
Du tomciterar. Det är att skämma ut sig varje dag.
Nej, det är att visa att man tycker någon har gjort ett bra inlägg.
Kenmaster
Kille, 32 år
Citat från MurfeN
Okej.
Jag skulle bry mig om vad andra tycker, om det var folk som faktiskt hade inverkan på mitt liv, inte de som sitter på ett forum och häver ur sig glåpord...[/i]
Fast, man argumenterar ju för sin egen skull också. På det sättet kan den man argumenterar emot påverka en att ändra åsikt, till exempel.
REBY
Tjej, 33 år
Att "Tomcitera" på Ec har enligt min uppfattning blivit en symbol för att man instämmer i det föregående person skrev? Jag ser inte hur man gör bort sig genom att göra det. Nåja, det är OT.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet