Skriva av sig-tråden
varför måste det vara så mycket man ska lära sig för att köra bil ugh.
Om jag bara kunde nöja mig istället för att crusha sönder och sen tappa alla fjärilar så fort vi träffas så hade det varit nice.
Vill inte vara douche. Vill vara kär.
Backstabbad så jävla hårt, borde vettat bättre... har erfarenheten liksom
Skulle kanske behöva äta något idag
Asså ah
Det är bara mitt ego som tog stryk, egentligen. Jag ville inte ha honom, jag ville att han skulle vilja ha mig. Och det är så sjukt skönt att ha accepterat det, så att jag kan droppa det hela. Ge mig en nördig, halvalkoholiserad drama king tack. Inte en friluftsintresserad bilmekaniker som inte ens har sett lotr.
Fyller visst år idag
GraTTiS tiLl MiG :P
börjar bli så jävla gammal
^ Grattis AIDE! :)
OnT: asså haha nonstop texting hela dagen, känner mig som en liten 12-åring igen
URSÄKTA MIG VAD HÅLLER DU PÅ MED STEAM??? måste av någon anledning installera om The Witcher men det står som installerat bland mina program???????? om jag behöver börja om på det kommer jag skrika jättehögt?????????????????????????
får typ kramp i ansiktet av hur mycket jag ler nu mera,
blir så glad av diiig. helt sjuukt.
fattar 0
Citat från VanityStorm:
Varför alltid så jävla trött?! Cirkus noll energi dag ut och dag in, det börjar bli fruktansvärt enerverande... //:
b-vitamin brist eller något dylikt? :l
Citat från VanityStorm:
Varför alltid så jävla trött?! Cirkus noll energi dag ut och dag in, det börjar bli fruktansvärt enerverande... //:
Vill inte vara den som är den, men om man sover om nätterna så borde man väl bli piggare om dagarna? :// vet att jag borde göra det lol..
Det är en skum känsla att inte veta när man sover samt är vaken.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet