Skriva av sig-tråden
Orkar inte med hans jävla bullshit något meeer. När ska han förstå att jag inte orkar bry mig? Han förstör mig bara ytterligare.
Citat från Lysergic:
Det känns som jag bara irriterar folk, är i vägen. Ska nog bara försvinna eller något. Förlåt.
känner mig samma sak just nu
Passa er, Jim bräkar o låser trådar ;(
Clara skulle gjort det men hon är inte admin
En kille analyserade mitt utseende utifrån några bilder och sa att jag var 6/10, han trodde att det antagligen inte var mitt utseende som sabbade för mig när jag ville haffa, utan snarare att det handlade om mitt beteende. En jäkla massa folk har sagt samma sak nu ett tag, vet inte hur jag ska förhålla mig till det... Han sa att Chin Wing och att göra ögonbrynen mörkare kunde hjälpa mitt utseende lite dock. Då finns det ju iaf något jag kan göra!
Jag måste kissa men det är så jobbigt att resa sig. Ännu mer för att jag är sjuk som ett jävla troll. #thestruggleisreal.
Det gör så fruktansvärt ont... vill bara stänga av alla känslor
Mår sämre än vanligt. Allt känns bara tungt. Woho.
Klättrar som en gud just nu och närmar mig mitt mål för varje dag. Det enda jag verkligen saknar just nu är uppmissfostrad. Sjukt härlig kille, roligaste inläggen någonsin.
Fick världens bästa idé. Jag och han borde starta en kattkennel och sedan bestämma oss för att behålla alla katter för oss själva. Hihi.
Ska lära er allt om katter.
hahhahahahahahahahhah
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet