Skriva av sig-tråden
Det här börjar ju bli löjligt. Tack men nej tack
fyran vad jag hatar respektlöshet
Hatar denna karusellen. Först kan jag hålla mig lugn och allt är bra, sedan börjar jag oroa mig, sedan bryter jag ihop och gråter som en barnunge och när jag fått ut det känns det ändå rätt lugnt igen. Hatar det.
Har seriöst gråtit över en dröm jag hade inatt hela dagen och jag vet inte om det kommer gå över tills imorn eller om jag borde ta ledigt pga instabil.
Världen är sämst. Det bästa man kan göra är att gå i kloster.
Jag är hungrig, men orkar inte göra mat. + vill inte råka väcka bigcitylajf av att jag suger på att vara diskret. Dagens problem
Att glömma sina hörlurar hemma är ju fan det värsta
livet är inte lätt men jag ser bra ut ibland så det är ändå rätt okej
nu ska jag äta frukost
Kommer däcka på festen ikväll. Såå tröttt~
Har hunnit packa för skånetripp, äta frukost, lämna lillebror på dagis och hinna med bussen. Nu sitter jag och har peptalk med mig själv inför min allra första tenta som börjar om exakt en timma. Lite nervöst alltså. Fick lycka till-meddelande av pappas sambo nyss med, gulligt av henne!
Åhh längtar så till imorgon. Ska bli så himla kul att åka till Umeå med några i laget och kolla på rollerderbymatch!
Sen till skolan. Men sminket är crisp såå idgf
zup letar efter någon att lyssna på prettomusik, skeda, slöprata substanslös filosofi och dricka kaffe/te/sprit med hmu
Igår gjorde det förbannat ont.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet