Skriva av sig-tråden
Den vackraste stunden i livet var den när du kom.
Och den jävligaste stunden i livet var den när du gick.
"Det är inte så att du plötsligt skulle vilja bli min pojkvän, eller hur?"
"How do you know?"
För att du förnekar allt jag säger. Allt jag säger jag vill göra som är samma saker som du också vill. Och nu ligger jag här och kan inte släppa det. Att vi vill samma saker men vi båda är rädda.
"Det strålar om dig!"
Ja, jag är ju lyckligt kär. Det går bra nu.
Dagar som denna önskar jag mig bort från min existens.
Har sovit i 11 timmar och mår fortfarande lika dåligt. Ska sova hela dagen med.
Vill bara vara fin.
Har halsfluss och spottar ut vad som har konsistensen av små köttbitar och är fyllda med blod, men vågar inte sjukanmäla mig. Är ledsen.
Citat från cybermalin:
Har halsfluss och spottar ut vad som har konsistensen av små köttbitar och är fyllda med blod, men vågar inte sjukanmäla mig. Är ledsen.
Sjukanmäl dig och bli frisk, fina du.<3
OnT: Googlade LSD för ett skolarbete, bland de 10 första resultaten dök någons EC-blogg upp lol
^ är så rädd att jag ska sumpa det här, det är ju bara min provjobbsvecka. ): puss på dig, finis!
saknar
Jag ger upp.
Citat från cybermalin:
^ är så rädd att jag ska sumpa det här, det är ju bara min provjobbsvecka. ): puss på dig, finis!
Berätta för dem hur du känner om det så förstår de säkert! Det är bättre att du vilar och kan göra superbra ifrån dig när du är frisk!
Vill bara sluta skolan för att bli av med den här klassen.
Citat från quadrapop:
Oftast brukar jag kunna intala mig att jag klarar mig bättre utan vänner. Det fungerar oftast väldigt bra, tills jag kommer till insikten att jag känner mig så bedrövligt jävla ensam, och inte vill något annat än att iallafall ha en vän som jag kan träffa och som bryr sig.
^
Ordinerad vila i fyra veckor. Gjorde en Åkesson och missade dörren.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet