Skriva av sig-tråden
Lite värdelös känner man sig allt. Jordbruket verkar ju inte alls "skrika" efter folk.
Sitter på skol toaletten swag längtar hem
Börjar bli riktigt trött på alla motgångar. Varför kan man inte typ vara 12-13 år igen när livets svåraste fråga var vem man skulle hänga med efter skolan?
Är glad över att jag bytte osten som jag brukar ha på jobbet. Mina morgnar smakar annorlunda nu, på ett bättre vis. :)
Har bokat en ny tid för ännu en ansiktstatuering i slutet av månaden, så jävla taggad! :D
Dom flyttar till Texas idag, två av mina bästa vänner, tills allting öppnar upp igen här.
Kom förbi för två dagar sedan och berättade att de åker nu idag, kunde inte hålla mig när de åkte härifrån och började grina.
Jag orkar verkligen inte vara här om dom inte kommer vara här, det känns så himla fel, det var ju HÄR vi träffades i Oktober liksom.
Det var här som vi gick och stökade på alla barer, här som jag fick min mobil, ID-kort och bankkort stulet tillsammans med dom. Här som jag blev kär i en långhårig lite vilsen kille från Ohio, som bara bott här i 2 månader innan jag kom dit. Här, som den långhåriga killen även slet sönder mitt hjärta. Men också här, där jag och den långhåriga killen och hans bästa vän, blev en supportande trio.
Vad gör jag i Hollywood om dom inte är här, det känns inte som hemma.
Snälla lämna mig inte här, kom tillbaka snart..
Wow, .. Wow.
har väldigt väldigt väldigt väldigt väldigt väldigt väldigt väldigt ont i min nacke
Kan de snälla bli helg
nyss skickat in sin examensuppsats har hon gjort
Fy fan alltså, har huvudvärken från helvetet...
Alltså, coronan ger mig sån panik. Men vad är ett -20-tal utan en plague
Noice trummisen ska spela trummor på mina låtar
Sista questet i the witcher klart:(( Vad ska jag nu göra:(
Citat från KOMPLICERAD:
Sista questet i the witcher klart:(( Vad ska jag nu göra:(
Hejhejhejhej.
Ni kan skicka mig lökar för jag måste gråta och känna mig levande om så bara ett pyyyttelitet tag, ajm ded insajd :'c
Adress: Uranus, Nerdstantinopel, Error Lane 404
Tack snälla fröken på förhand
Varma hälsningar
Kinespojke
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet