Skriva av sig-tråden
Saknar honom så mycket just nu.
Cuckar sönder dem som vanligt...
Kan folk sluta uppföra sig som att de har känslomonopol? Jag har också rätt att vara sårad. Herregud.
Skulle egentligen sova men så gick jag in på fb och såg detta och nu kan jag inte sluta flina.
^ :')
Ligger i sängen och kollar på film och tänker på mat. Ge mig mat.
Har sett fram emot tid själv men nu när jag faktiskt är ensam så känner jag just det. Ensam.
Sociala interaktioner sker hela tiden men det är fortfarande nervöst med dig, somehow.
Ska jag gå på en promenad för att få röka eller kanske sova för sömnen?
Just det, helt ensam är jag inte. Anton har ju däckat på soffan.
Skönheten och odjuret... Ringaren i Notre Dame... Alla såna Disneyfilmer får mig att tänka på vilka karaktärer jag relaterar till. Odjuret och Quasimodo i det här fallet... De vackra prinsarna representerar Chadsen tjejer lär sig att älska (tror jag i alla fall), medan jag är den där sure, bittre och missbildade jäveln som blir avfärdad av henne. Tyvärr finns det inte positiv plot twist i verkliga livet utan vissa killar föds vinnare medan andra föds som fula killar ämnade att bli cucks längre fram i livet.
Alltså......
Vad är det med folk och lekar? Är det så jävla svårt att bara säga vad som händer? Borde det inte bara va lättare att spy ut en gång istället för att gå runt och låtsas som ingenting; samtidigt som man lämnar små "anonyma" hatdikter i varenda vrå av mitt huvud?
Orkar inteeee
När någon ligger och kvider bredvid en cuz den vill ha en so bad och man själv gått från sitt vanliga sub till världens dom men det ändå inte betyder ett smack och det bara är retstickan i en som blir nöjd medan resten av huvudet och kroppen goes 'mjäh'.
Får världens självförtroende medan men efteråt betyder det inte ett smack.
Way better när man går runt som på moln efter..
1: tack admin som godkände min bild så snabbt =)
2: hoppas folk slutar blocka mig nu för dom tror ja e creep....
ja é inte creep
peace out
Har fått världens crush på Alia Shawkat. Det är ack så jobbigt.
kan inte sluta må skit
du hjälper verkligen inte
är lite ledsen.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet