Skriva av sig-tråden
Skriva av sig-tråden
Känns bra att bli ignorerad
Slet av min conch efter duschen när jag skulle sätta upp håret i handduken. Vilken chock o de sluta aldrig blöda heller. Satte i smycket igen efter att ha tvättat ordentligt men de kanske va dumt. Åker den av inatt så får den väl göra det.
Hahaha assså borde blocka perosnen så man lyckas komma över hen. Men nej this bish är för svag
Så sugen på några järn och häxdrycker. Men det kommer inte sluta bra... Alkohol, usch...
HAHA fortsätter fucka, ok
Citat från AXA0:
Så sugen på några järn och häxdrycker. Men det kommer inte sluta bra... Alkohol, usch...
Inte järntabletter då c:
Vad är häxdrycker??? Om du vet att det inte slutar bra borde det väl finnas något som gör det bra efteråt.
inatt vakna jag av att ja prata i sömnen d var spännande
Mår helt ok för första dagen på flera månader! Trots en natt av konstant uppvakning pga mardröm efter mardröm så har jag lite energi?? Måste vara höstvädret som gör mig peppad
Trött på att vara trött och ledsen
Jabbadabbado fick you
snart e ni 100 år
gamlingar!
Det lite cray blir att hyperrealistisk VR kommer bli möjlig långt före vi dör, så vi kommer alla kunna inserta oss själva i optimala simulationer och leva ut våra drömmar i ett Inception-liknande scenario.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet