Skriva av sig-tråden
Vill ha en partner men alla suger och jag litar inte på folk längre.. Tack alla tidigare partners for fucking me up på varsitt sätt.
Jag är så uttråkad
längtar så enormt tills imorgon då vi flyttar in i vår nya lägenhet!
önskar jag kunde säga till dig hur jag egentligen känner
Sömnlös på ett evenemang och jag är den enda vaken
Jag behöver roligare vänner, alla har blivit så stela med tiden och ingen vill kliva ur sin komfortzon.. Liksom bara för att man blir äldre behöver man inte ge upp livet.
Hicka från helvetet. Den har försvunnit och kommit tillbaka 4 gånger nu. Skjut mig i huvudet.
Edit: 5 gånger.
Vill sova men samtidigt inte.
?Snackar du inte ens med mig nu??
1 nej för manipulativa och själviska människor är inget jag vill ha i mitt liv.
2 sluta försöka få mig att tycka synd om dig själv, för det är inte synd om dig. Du satte dig själv i denna situationen.
Är 99% säker på att veterinären jag nyss ringde tyckte jag var dum i huvudet pga. ringde utan att någonting egentligen hade hänt. Men det KANSKE hände. Men till mitt försvar tycker jag att jag har rätt att ringa om dumma frågor om jag ska betala nästan en tusenlapp varje år för kattförsäkring, och om då gratis veterinärsamtal ingår sååååå
Ska försöka dra på mig 2 extra pass den här månaden, behöver det.
Behöver det ännu mer i december om något, sen är det inte lång tid kvar. Kommer vara så segt att ha ett årskort på gymmet att sitta och betala på här dock, kan inte säga upp det heller.
Sova tidigt och vakna tidigt
Tummen upp på den
Finner det komiskt hur människor i mitt liv börjar fråga när jag kan ses så fort jag befinner mig hos mina föräldrar. Asså wtf?!?! Ingen vill ses när jag är ensam och har inget att göra men plötsligt vill man träffa mig efter att jag frivilligt valt att åka 45 min bort för att jag är patetiskt samt har inga vänner!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
