Skriva av sig-tråden
Passar min systerson över natten för första gången och är så orolig o nervig av nån anledning. De går jättebra o gjort de hela dagen men känns så konstigt när jag aldrig gjort detta förr.
så jag var med ett gäng personer du inte vill vara med,
en av dem han är runt 30år, vart kriminell hela sitt livet och beter sig alltid kaxig,
men denna kväll hände något så han började böla på krogen och sprang in på toan och låser in sig själv.
och det blir bara värre och värre stämning för alla hör hur han gråter.
alla pundare där blev alldeles rastlösa när de inte kan gå in på toan men ingen vågade göra något.
det kändes som krogen blev ett klass rum för lågstadiet. där bartendern var läraren som försökte lugna ner alla barn.
samt trösta den dumma jävla " gangstern " som vägrade lämna toan haha
idk tyckte det var värt att dela med mig av.
För några dagar sedan gav min läkare mig grönt ljus att börja jobba igen! Är så lycklig! Mår bättre än vad jag gjort på flera år. Igår så satte jag mig t o m ner för att teckna igen vilket jag inte gjort på flera år. Slutade med att jag satt hela gårdagen och en stor del av dagen med att teckna. Och ju längre dagen gick desto lyckligare blev jag. Äntligen. Jag är frisk!
har totalt tappat bort mig själv
vad fan gör man då
hur svårt ska det vara för folk att vara ärliga och inte ljuga konstaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaant
Känner ingen mening med något längre tbh. Så jobbigt när jag inte ens vet själv vad som får mig att må skit. Fast egentligen vet jag nog det men jag vill inte erkänna det för mig själv för det finns ändå inget jag kan göra åt det.
Som Kurt sa, om man ändå ska dö kan man väl ta en massa droger?
Två små apor gungar i ett träd, retar krokodilen: "du kan inte ta oss!"
Då kommer krokodilen, stor och tjock och fet
OCH SMACK så var det bara en apa kvar.
Hehe:)
Citat från Khalid:
Två små apor gungar i ett träd, retar krokodilen: "du kan inte ta oss!"
Då kommer krokodilen, stor och tjock och fet
OCH SMACK så var det bara en apa kvar.
Verkligen min favo
?Varför finns det ingen annan handduk än den du torkar ansiktet med? Annars hade jag ju inte torkade händerna på den? kanske för att du torkade dig med den som hängde framme för att du inte tagit fram en duschhandduk. Varför ska det vara mitt ansvar? Saker händer inte magiskt vet du
Jag har så jävla tråkigt fyfan vad jag hatar helger.
Väntar typ bara tills det är okej att gå och lägga mig )):
Underhåll mig?
all for you, little one. all for you.
Bergodalbana deluxe.
Ska börja fråga min mamma om hon kan tänka sig att investera lite på en bostadsrätt till mig pga vill flytta tillbaka till skitstaden som jag växte upp i. Har fan ingenting här och hade inget där jag växte upp men vill fucking tillbaka ändå!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet