Skriva av sig-tråden
Imorgon ska jag ringa min morfar
Jag kanske inte har någon livslust men jag har iallafall vodka
hur fan ska jag göra för att få henne
Som om en hade mycket till livslust innan. Känner mig ensammast och trasigast i världen, men det blir väl bättre som de säger. Längtar till det går att andas igen.
Minns när jag brukade posta nothing nowhere i hiphop tråden här på ec för 2-2,5 år sedan och folket hatade på mig och sa att musiken sög. Nu älskar de honom. Horungar.
Fan för att jobba extra på helgen x.x
Men jaja blir ju cash till nya tatueringar~ Det ända som gör det värt x)
Lite splittrad över helgen, men den hade goda stunder!
Jag är trött, uttråkad, börjar bli sjuk, är sugen på choklad & cola men kommer bara få ångest om jag äter något mer fett idag. Får tugga på en morot eller ngt :pppp
Har dessutom mejlat och tackat nej till jobbet som jag egentligen skulle påbörja utbildning för imorgon, känner att det bara är så himla olägligt även fast jag faktiskt skulle fått ledigt till tysklandresan. Men jag tror inte jag är redo för ett heltidsjobb än, plus att jobba så mycket för en sån skitlön känns inte bra alls och då kan jag lika gärna fortsätta jobba 3 helger i månaden och ändå få ut en hyfsad lön efter skatt för en som inte har några utgifter och ändå inte kommer få tag på en lägenhet förrän senare i höst.
Så. Jävla. Trött.
Brb ska göra en törnrosa.
Jag är så less på att vara irrationellt rädd för det fjantigaste sakerna. Allt på grund av att man brukade vara sjuk ;<
Idag vill jag bara få dö
önskar att min hjärna kunde ha en normal melatonin produktion
Microsoft support ... skjut mig.
Han åkte söderut och jag åkte norrut idag. Det är inte rättvist. Jag orkar inte att vi är i den här sitsen.
En jättelugn stängning ikväll och imorse vaknade jag av att han viskade ?jag älskar dig, jag längtar tills vi flyttar ihop? <3333
Så glad, även om jag är helt slut efter helgens jobb. Nu har jag en dag ledigt men den är fullspäckad med planer, såklart. Sedan öppning på tisdag men seeeeen kan jag börja flyttpacka!!!!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet