Skriva av sig-tråden
Jag har blivit så antisocial de senaste veckorna, så fort nån skriver så får jag typ ångest över att behöva svara :/
Plz let me be by myself, I don't want anything to do with humans :(( btw står och säljer i en butik varje jäkla dag :')
Ska till gymmet om ett par timmar.
Fml på min personlighet att "Are you the one - Sverige" är typ det roligaste jag vet att titta på just nu :-----)
Skyller på att jag redan sett allt bra som finns på netflix
Är fett taggad på att sluta jobba för idag och gå hem och äta upp resten av min subway macka.
Hatar att jobba i resturang dagar som denna. När man bara vill ligga hemma i sängen och inte prata med någon. usch vill ha ett jobb så jag kan jobba hemma.
Jag har nått toppen av min existens..
E så tacksam över mina gener tänk om ja hade vart tunnhårig
Orkar inte med att jobba 16 timmar, sen ska man sova 3 timmar innan det är dags att jobba igen så får man ångest och kan inte slappna av.
Happy sad happy sad happy sad happy? Hmm :thinkingface:
Kan inte sova pga ensam och saknar ihjäl mig uuuuuh
Jag fyller 23 imorgon... Im not ready for this! D:
Jag är sjuk nu
varmt vatten bra
Är så sugen på våfflorna som ska ätas ikväll men pv drog iväg och fikade så här sitter jag och har levt på endast en bar och några godisbitar på hela dagen..
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet