Skriva av sig-tråden
idag har jag lyssnat på hårdrock!
Beställde e-juice och fick en till flaska av en annan smak
Nu e ja glaaaa
heja tft
Livet leker <3
helvete. mormors man har fått en elakartad tumör som inte går att opereras bort så allt hänger på strålbehandlingen. både mamma och mormor är optimistiska (fast mamma är mer realistisk då hon vet om riskerna med strålbehandling) och jag önskar att jag också kunde vara det. men vad jag har lärt mig de senaste månaderna är att man ska fan inte ta någons liv för givet så allt jag kan göra är att hoppas på att strålbehandlingen funkar och att hans kropp klarar av den. vågar inte hoppas på något annat.
mår ganska dåligt atm över det här.
Vill ut och dricka ööööl men har inte pengar egentligen alltsååå, är sugen på att fråga om han ska med.
Tinderdejt deluxe på ågatan bar.
E fett förkyld men måste jobba ändå för jag behöver pengar :( En dag kvar sen heeelg och sen äre sportlov så då blir jobbet mycket lugnare. Vi ska typ gå på utflykt och sånt flera ggr
Tkr ej man borde ha karensdag på förskola så mkt som barnen drar dit ..
Ja !
Ont: Omg margaux varade på min kommentar på insta ja e lyckli *blessd*
Önskar att mitt huvud kunde sluta mata mig med fake news
ärtpudding <3 gott
ja gillar ingefärpudding
var sälja det? ja har ätit broccolipudding å ramslökspudding från goodstore men aldrig fått prova det här med ingefärapudding?
idag 02:29 hände något
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet