Skriva av sig-tråden
ahhhhahahahahahaaaaahhhhhhh
har hånglat hela eftermiddagen med en så himla bra person
vi ska ses igen i helgen
aaaaahhhahahah
nervös
men hon har ställt in mellan första gången vi sågs och idag hela två ggr, så jag är rädd att hon kommer ställa in i helgen igen
vad göra
Same
jag vet att man inte ska klandra sig själv för en annan persons död men jag kan fan inte hjälpa det. det har gått snart två månader och jag känner fortfarande att det är mitt fel. det känns som att jag low-key mördade honom fast jag vet att det var hans depression som gjorde det. men... jag verkade vara den enda som märkte av hur illa han mådde och jag gjorde ingenting för jag trodde att det ändå inte skulle spela någon roll vad jag än sa. han hade andra vänner och familj som stod honom mycket närmre och hade mycket bättre koll på honom.
jag mördade honom för att jag inte sa något. helvete.
och självklart är pubben stängd jävla KUKTIIIISDAAAAAAAAAAAAAG!!!!!!
Idag började rättegången mot Akilov, har gråtit nonstop i en timme, den jäveln ska få igen så förbannat
Vrf vakna jag 4:30??
Trött men hinner säkert inte somna om ://
tagga 6 o halv timmar byss )(
AHHHhhhh skulle åkt och tränat nu på förmiddagen med en kollega men vi bestämde aldrig nån tid igår?? Vad hände?? Ska åka förbi mormor ist och fira lite alla hjärtans-dag hihi.
Lärare på alla hjärtans dag = så jävla mycket choklad! Jag gillar inte ens ljus choklad (?_?)
Ska dricka sydafrikanskt vin och dansa hela natten. Är väldigt exalterad för den här alla hjärtans :')
Har lite ont i magen jag
Är så jävla kär. <3
Gått ner 6kg på 2 dagar. Tack seriösa magproblem <3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet