Skriva av sig-tråden
Citat från hackerman:
funderar på att köpa en oneplus 5
ngn som har erfarenhet med den eller
i got 1, is ok
Vet inte längre hur jag ska ta mig tillväga med det här
Well this fucking sucks
Glad att jag började högskolan. Träffat så sjukt mycket härliga människor, framförallt när en av dom typ är som mig. Trodde aldrig det skulle hända.
Citat från Skype:
Citat från TeaNTitties:
Citat från Skype:
Citat från Issey:
Så jävlans taggad på att spela WoW igen.
Don't. It's a trap!
Trodde alla gillade Argus aka Timeless Isle av Legion :^)
Edit: Saknade blood coins ifrån Timeless isle, fyfan vad det var kul att smasha folk med BiS hc raiding gear.
Ont. Jobbat övertid och vi har stått stilla i produktion 50 % av arbetstid fuck yes.
Nä. Att sitta och grinda tio timmar dagligen i WoW var roligt för sisådär tio år sedan. Nu finns det så många titlar, mounts, pets, achievments etcetc att grinda att det har förlorat sin charm. ):
Känner samma, tur att man har jobb och annat att göra nuförtiden än att grinda skit. Var roligt under skoltiden men nu är sådant hemskt
Första kvällen tillbaka i min numera egna lägenhet. Sjuk känsla ändå, gigantisk omställning. Är lite som om jag levde ett annat liv innan med henne än vad jag gör nu.
är så förvirrad what am i doing even
Trodde aldrig att jag skulle jag skulle börja kolla på Game of thrones, men här sitter jag, en säsong in utan att ha blinkat.
Redan bitter över att det kommer ta två år innan nästa säsong.
Bästa dagen på länge! Om man sen ba hade haft någon att skeda med när man ska sova så hade detta dygnet blivit verkligen 10/10.
Need someone to hold me close.
älskar att ha något att se fram emot till helgen, då går skolveckan så mkt snabbare
måndag cum at me bruh
Hon kommer hit snart. Behövde verkligen det iochmed AT
Imorgon hamnar jag till mentalsjukhus då, är nog bra det för mitt psyke håller på att ge upp
Sitter ute och lyssnar på regnet. Älskar ljudet av regn.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
