Skriva av sig-tråden
tjejer bara dissar mina barn namn.
Någonstans där ute finns det någon som vill döpa sin första son till Thor och sin första dotter till Nyarlathotep.
Någonstans... eller så dör jag utan barn, utan någon legacy...
Känns så oerhört falskt av min numera fd bästa vän att helt plötsligt tyckas bli "bff" med den tjej hon pratade så förbannat mycket skit om till mig. Jokes on you, bitch. Karma's coming for you.
Är i Rumänien och har blivit totalkär i områdets ynkligaste lilla gatukatt. Mitt hjärta går i tusen bitar bara av tanken på att jag förmodligen inte kommer kunna adoptera den och ta med den hem till Sverige. Ugh. Har åtminstone fixat lite mjukmat som den och resterande kissar ska få.
Vill ha känslor men orkar egentligen inte med det. Det är bara så jävla tråkigt att vara ensam. Och nu har skolan börjat med, så händer det något kommer jag inte kunna fokusera och säkert bara sabba allt. Vill vara kär, fast ändå inte.
Sluta 20:15, komma hem 20:40, äta mat, slå sig själv till sömns för att man ska upp 6:00.
de ä HELG dags att knega
Är ändå relativt nöjd över mig själv idag.
Citat från chrislybear:
Vill ha känslor men orkar egentligen inte med det. Det är bara så jävla tråkigt att vara ensam. Och nu har skolan börjat med, så händer det något kommer jag inte kunna fokusera och säkert bara sabba allt. Vill vara kär, fast ändå inte.
Alltså... Word.
Det tar upp sån jävla tid och går det åt helvete så sabbar det ju allt annat i livet.
Sista dagen på vikariatet gjord. Inget jobb eller studier framför mig som är planerat, inbokat eller bestämt. Nu kommer stressen och pressen inför det, igen. Söka jobb, ansöka till skolor igen och hoppas på att komma in i vår istället, ansöka om bidrag och delta i aktivitet hos arbetsförmedlingen-fuckpleasenoooo.
Det känns som att någon kommer hända snart
Det känns som en hel sommars AT kom på en gång. Send help :(
Blev kidnappad igårkväll av mina weird ass friends och kom hem typ halv fyra imorse bara för att vi åkte bil runt hela jävla stan i flera timmar. Var lagom trött ass. Behöver byta framlyset på bilfan, skicka iväg min kamera som jag sålt och senare ska jag på inkbash. Niiiice
Vore kul om någon kunde höra av sig och fråga om vi ska göra något
Så äckligt less på människorna som ska föreställa mina närmaste vänner.
Citat från Mithrandir:
Vore kul om någon kunde höra av sig och fråga om vi ska göra något
Same!!
RIP min skönaste BH :( Har de slutat sälja den så jävlaremej går jag bärsärk på Gallerian.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet