Skriva av sig-tråden
Jävla dygnsrytm, sluta vara så orytmisk.
Citat från Dystervals:
Är det okej att laga kvällsmat så här dags?
Definitivt. OM två minuter är det natt, och då är det inte längre okej tho.
Ännu en grej jag hatar med att jobba stängning. Jobbade stängning EN gång, vilket var igår, och nu är hela min dygnsrytm fuckad.
Also, en dag till löning och jag kan fortfarande inte se min lönespec... KOm igen :)))))))
kan inte sova
Ska aldrig mer köpa trosor från H&M igen, camel toe deluxe i dom p.g.a en söm mitt i grenen på trosorna.
VEM FUCK GÖR SÅ ENS, SLUTA SY SÖMMAR I GRENEN PÅ TROSORNA
Kommer ju serr inte kunna använda dessa utanför huset
Trött fast pigg
Han fick mig att inse att mitt ex behandlade mig fel men jag vägrar erkänna att han behandlar mig precis lika fel fast på ett helt annat sätt
wäwä kom tillbaka
Stressångest på G.. Mysigt like always.
Ugh. Försöker lära mig att ta en hint och stay away.
ibland önskar jag att ja hade en vän i hemma orten som man göra det mesta med, som att digga samma musikstil som exempel ! :-/

Citat från nelo:
Glömde nötförbud på jobbet, hade jordnötssmör i min chokladgröt och skröt om det för barnen
kommer bli sparkad bye
Förlåt mig jag lider med dig men alltså det här är det roligaste jag läst på länge, jag kan inte sluta skratta, för jag ser det framför mig och alltså... Oh my god I think I love you.
"Lookie here u lil'twats, this right here is peanutbutter, it's tasty as FUCK. But u ain't getting any of it, are u? That's right, u don't. This is luxury and you are peasants"
Var dryg och påpeka att jordnötter inte är en nöt i botanisk mening.
vrf måste allt vara så komplicerat
Kan inte bestämma mig ifall jag ska sova eller äta igen pga tristess, sitter ändå bara och klagar i huvudet om kvalitén på en film jag inte har köpt.
Citat från nelo:
Citat från Chilluminati:
Förlåt mig jag lider med dig men alltså det här är det roligaste jag läst på länge, jag kan inte sluta skratta, för jag ser det framför mig och alltså... Oh my god I think I love you.
Okey kåt eller
Nu ja :S
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet