Skriva av sig-tråden
Tenta om en vecka, inte pluggat. Fortfarande ca 3 uppgifter kvar, alla är halvfärdiga men ändå. Är mitt uppe i en typ flytt och jag har jobbat i 2 veckor för att kunna slippa plugget och nu sitter jag här med en jävla panik :))))
Ikväll ska jag fan ha ett glas vin, för det är nästan fredag, det är fint väder och jag bara vill. Så det så.
SNART SEMESTER
All saknad och längtan.
När man trodde någon var annorlunda och inte som alla andra tjejer som bara leker med ens känslor......
Mm
Trodde att jag hade slutat stamma helt och hållet men tydligen inte :--))
sitter helt fast i skrivandet
vill bara bli klar med en låt jävel hur ska jag göraaaaaaaaaa
Varför ska det vara så drygt att skiva cv och personliga brev ugh.
That feeling när din pappa krossar ditt hjärta & får dig att känna dig helt jävla värdelös. :-----)
Guess what, är med i 900-klubben
Hade hoppats att gymmet skulle få mig att må bättre. It didn't.
Hade hoppats på att nap'en skulle få mig att må bättre och att solen skulle vara framme när jag vaknade. Det stämde inte heller.
De visar i alla fall The Truman Show på tv och Jim Carrey är alltid positivt.
Utan att ha sovit alla åkte jag och min kompis till Åland och tillbaka för att köpa billig alko. Så jävla slut men vi sparade ändå 800 spänn var. Worth it?
Längesen jag hade sån här ångest över att vara fast hemma, men klarar verkligen inte av min mamma eller resten av familjen just nu. Vill bara härifrån,nu tack!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
