Skriva av sig-tråden
Citat från Avokadosushi:
ogillar när personer besöker mig flera gånger vill inte se ditt fina ansikte that much.....
deal with it
Känslan när extrema filmer som a serbian film är m3r skrattretande än komedi. Vad fan är det för fel i mitt huvud
Känslan när man nyktrat till af o tankar går så man sitter i ett mörkt hörn
Citat från TeaNTitties:
Känslan när man nyktrat till af o tankar går så man sitter i ett mörkt hörn
Kan inte relatera, ska åka hem om en timme och jag är svinfull
hur avinstallerar jag ångest? ):
Är för trött för mitt eget bästa men satan vad skönt det ska bli att få lähga sig, uuuuuuuugh
partaj
Najs när man mår så skit att det är lättare att bara gå och lägga sig än att ta tag i det fast ens kropp har så mkt självhat att den väljer att självvakna klockan 5 pigg som en mört bara för att man ska tvingas stå it med allt några timmar extra.
Alltså orkar inteeeee! Kommer hem till mina föräldrar för att umgås med dem och gamla vänner (bor lite mer än 4 timmar bort) för första gången sen i juni och blir dödsförkyld. Kommer säkert inte kunna/orka träffa någon nu ens. Värdelöst verkligen!!!
Ligger på golvet på jobbet och käkar päron
Hade kunnat ligga här hela dagen om jag sluppit jobba
Det är visst hållbart! Jag kan och ska lyckas, jag ska aldrig sluta drömma.
Man vet att man vant sig sedan länge vid de långa jobbpassen när man tänker "Yay det är bara åtta timmar kvar!"
Kan inte alla som röker gå över till vaping istället, så att man slipper den där vidriga ciggarett-stanken överallt så fort man ska någonstans.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet