Skriva av sig-tråden
upplever någon form av euforisk melankoli just nu, hur det nu går ihop...?
Flyttar resten imorgon, just nu känns det som att jag inte kommer orka göra någonting imorgon. Ska försöka vara stark för mammas skull.
Jag är riktigt jävla usel
vad händer det här varje gång, varför är jag ledsen? jag blir så rädd tror jag.
Några timmars jobb imorgon, sedan fezzzt hoho. Hoppas på en bra kväll utan ångest!
Saknar den fina, dock... Han vill hellre att jag kommer och myser but I'm not gonna cancel on my girl.
Citat från americanfootball:
"DET ÄR INTE SÅ ENKELT"
Well, du skrev precis en liten text så....
Mehhh jag menar ju inte sååååå!!
fick ett återfall
vet inte hur illa det är
är seriöst för full för att avgöra
fml
Hahahah vi ska sjunga på en karaoke bar imorgon kommer ha så jäääävla kul
What to do with life?
Citat från Noun:
detta är varför jag inte tar vitaminer. kräks inom någon timme? men mina blodvärden är verkligen skit, har fått det på papper nu så kan inte direkt neka det längre. fattar inte hur jag ska få i mig allt genom kosten, särskilt b12
men tog de samtidigt som min medicin så nu har jag väl spytt upp den också. passar jävligt dåligt med sånt krångel nu
tar du det i samband med mat? om inte, så är det inte så förträffligt ovanligt att känna sig spyfärdig
Jag ska jobba imorgon och jag har en sådan djävulsk vinfylla
Hur ska detta gå
Var en gäst som spydde i baren mitt framför mig efter att ha fått en jägershot, ggwp min chef höll på att spy då med hahaha :^^)))
Är så in i fittans trött nu & ska hamna i koma hade jag tänkt.
Hahah män är s.k.r.ä.p.
Vill tatuera mig, någon som har tips på tatuerare i Göteborg ?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet