Skriva av sig-tråden
När man har så mycket ångest att man på riktigt knappt kan andas. På bussen. Och 100000 mil hem.
jag har så mycket fint inuti mig som vill komma ut på något sätt. men vet inte hur, eller vilken form det kommer ta.
Citat från Peppar:
Citat från LokalVandal:
Jag har fortfarande Kal P Dal-Jonnie på hjärnan.
JONNIE VA GÖR DU
HAN VAR EN ÄNGEL
Palla åka dit för ett test
Känner sån lust att dra ut på krogen men känner inte en kotte i Örebro som jag kan göra det med och orkar inte åka till Västerås...
"Här, kom" sa han och lade handen bakom mitt huvud och kysste mig. "Jag tror inte att jag har kysst dig idag." Vi satt på bussen och spelade Pokémon bah.
Killen som verkligen får mig att känna mig sådär bäst i världen cirka hela tiden, iih
Jävla skitkväll. Otrevliga fucking idioter till kunder kan dra åt helvete
Har inte gråtit på säkert mer än en månad (bortsett från ångest-attacken till följd av min sociala fobi på Emmaboda dårå). Bäst!
Damfotboll asså what, vad händer och händer?
Superlike-tjejen är påväg hit, och hon har med sig weed. Kunde inte vänta till imorrn alltså, haha.
superlikade någon av misstag, awkward.. fml
glöm inte bort att du är totalt jävla värdelös!
Jag kom hem efter att ha jobbat i 8h och var stressad, trött, hungrig och mådde skit.
Det fanns ingen mat över till mig, och eftersom jag måste upp vid 7 imorgon pga jobb så har jag inte tid att ställa mig och laga mat nu.
Det finns ingen som kan hämta mig imorgon efter jobb, så får jag inte gå lite tidigare så kommer jag missa min buss och behöver vänta i 2h och därav missa bion pga biljetterna måste hämtas ut innan en viss tid.
Ovanpå detta orkar han inte ses imorgon.
Allt känns så jävla pissigt just nu, är så stressad och allmänt ledsen. Och bara tanken av att jag endast har EN ledig dag nästa vecka gör mig så sjukt utmattad.
Hela denna helgen kan bara dra åt helvete.
Känner mig som en värdelös person atm. Försöker komma på en bra ursäkt att dra för chefen då jag tänker sjukanmäla mig. Klarar bara inte av att gå dit då både hon och jobbet ger mig ångest samt mår redan jävligt dåligt atm. Ska nog dra en om att jag blev jävligt förkyld under kvällens jobb... 0 vuxenpoäng till mig!
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet