Skriva av sig-tråden
Jag lyckas inte med någonting.
Jag dödar allt jag lägger ett finger på.
Två timmar kvar tills han slutar jobbet så han kan komma och hämta mig och allt blir bäst.
Hon vill fortfarande träffa mig någon dag, trots att jag berättade om min skeva dröm som handlade om oss två som en.
Jag hoppas inte allt för mycket på någonting egentligen.
Just nu är det bara skönt att hon bryr sig.
Edit: jag får bukt på mina cravings jag haft i några dagar i form av dunkel jävla norrländsk pissöl.
Fniss
Men jag ORKAR INTE ATT LILLEBROR ALLTID SKA HA ALLA SINA MILJONER VÄNNER HÄR HEMMA SAMTIDIGT OCH FÖRA ETT JÄVLA VÄSEN HELA fucking tiden.
Kan det inte bara vara lite lugnt någongång????????????????????????
FUCKING FLUGOR!!! Går ju inte att skissa här, vad fan!
Lol
Alla bra människor ska bo så långt bort >:(
Tröjan i Malmö, snart så får jag den.
har sparat ned de två senaste åren av min ec-blogg i ett dokument nu, det blev så jävla snyggt. känns så bra, som ett steg i bearbetningen av mig själv i jakten på att bli en bättre, lyckligare, mer (själv)insiktsfull person. en slags virtuell dagbok och en enda lång livestream av min ungdom och vem jag varit och är, det är vackert på något vis.
Fy vad sjukt! Min kompis Sofia har fixat biljetter för oss båda till way out west! Och hon kommer köra oss i sin bil så jag behöver inte tänka på Biljetter för tåg eller buss! Galet!
Livet är okej, wie
Hahah fan ta alla men har jävligt kul
Vill bara tillbaka till hela förra veckan. Vill tillbaka till helgen. Det är så himla tomt och ensamt att inte ha en trygg famn att krypa in i innan jag somnar, någon som kan ligga och pilla med mitt hår i flera timmar eller bara göra mig 100% lugn med minsta beröring. Det finns ingen annan som har en så lugnande inverkan på mig. Och nu har han flyttat till andra sidan jorden. Jag är verkligen så ledsen
Trevligt när ingen svarar förutom snubben som är för på
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet