Skriva av sig-tråden
har äntligen pratat ut om alla tankar jag hållit inne i 3 år. sagt saker rakt ut för första gången som jag tidigare förträngt och hållt inuti mitt huvud. känns som om något lättat
sömnlös i zimbabwe
Jag har tömt lägenheten på mina saker och städat bort varje fläck pepsi max jag spillt. Det gör ändå lite ont att flytta härifrån.
När man inte har druckit ren cola på ett tag så är det fan ganska gott? Inte i mycket mängder dock.
Inte värd ett piss.
Så jäääävla underbart att ständigt bli påmind av sin egen förälder om vilken jävla nolla till psykfall man är.
behöver vänner typ asap, men hur skaffar man sånna..
Varför i helvete sa jag att ''jodå, klockan 10 går bra'' när jag bestämde tid med min kurator?!?!??!
Off to bed, I guess.
idag fick jag läsa upp de sju diskrimineringsgrunderna för mina lärare
enligt lag ska de veta dessa
idag fick blev jag mobbad av skolpedagoger
de gaddade ihop sig utav h e l v e t e MOT MIG som ensam elev på mötet
som den som faktiskt tog tag i och såg till att detta möte blev av
Är så sjukt frustrerad att jag dör.
Någon på min Facebook skrev precis ''Får psykos så mycket läxor jag har!!!!''
AHAHA HAHAH HAHA HA. SÅ ROLIG DU ÄR OMG DU har det säkert jättejobbigt med alla dina läxor!!!!!! Fyyyy vilken hemsk psykos det måste trigga hos dig!
HATAR när människor skriver sånt. SLUTA romantisera psykisk ohälsa, SLUTA ''skoja'' om det. MVH provocerad.
Citat från itsthemusic:
Förstår dig delvis, men kom ihåg att skola KAN trigga igång liknande saker och att vi alla har olika uppfattningar om vad vi tycker är påfrestande.
Ni vet när man gör allt för att få bort en person från ens "senaste besökare" och den personen går in på nytt. Man blir ju ledsen.
Varför är jag inkapabel till att älska? Är ju fan tom på insidan
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet