Skriva av sig-tråden
Har lite svårt för den där typen som uttrycker sig om hur mirakulöst han ska hjälpa mig ut ur mörkret bara jag umgås mer med honom. Jag förstår att han menar väl, I guess, på något plan, men asså......... va
alltså jag blir så JÄVLA förbannad på elaka människor. typ therese lindgren som bara är världens mysigaste SNÄLLASTE person som uppenbarligen sliter RÖVEN av sig för att driva sin YT-kanal framåt och informera människor om djurrätt och teknikutbildningar och psykisk ohälsa och tabubelagda ämnen och all kinds of awesome shit. så när hon vinner en award är det första folk kläcker ur sig "höööh vem har hon legat med för att vinna dethär dårå?" och andra sjukt grova förminskande påhopp
????
hur kan
man
vara så gro teskt jäv la missunnsam mot en så genomgod människa som aldrig sagt ett ont ord om någon. det är bara ett så lysande exempel på hur mycket negativ energi som flödar ur vissa så fort de sitter bakom en skärm. varför är vi så elaka och otäcka mot varandra på internet. var kommer hat ifrån. vad fyller det för biologisk funktion (ledtråd: INGEN) öhhg
Känner ändå att jag vaknat upp på bra sätt idag.
Första gången jag väcktes jag av pappa som spamringde, frågade om jag ville jobba imorgon och på fredag. Hell yes???? Andra gången kom mamma in med två av mina tre paket som jag beställde förra veckan. YAAAAS!!!!
Det här kan bli en rätt bra dag ändå. Glad!
birthday
yay )) tårta till frukost
Det jobbigaste med att inte ha en helkroppsspegel på sitt rum är när man har beställt nya kläder och inte kan se ordentligt hur de sitter.
Jag är i alla fall nöjd med kjolarna och skorna, men solglasögonen skickar jag nog tillbaka! Är så spänd på att få hem min bodysuit från Boohoo, hoppas den sitter bra!
jag borde dö
alla dör tillslut
är sugen på toasthäng hos krokis nu. borde vara en muppad realityshow där jag bara göra toast hela tiden
Asså, alla pratar ju om Batman vs Superman. Var fast inställd på att jag inte skulle se den, men har ändå hört tillräckligt mycket positivt för att vara nyfiken... hm
Pallar inget alls faktiskt
Har en sådan känslostorm i mig just nu att jag helst bara blir full och går sönder, men mina pengar är slut.
Behöver ligga men hur fan ska jag någonsin låta någon kolla på min äckliga kropp och se mig med lite halvt bortsvetttat smink?
Vill bara skaffa jobb/sugar daddy så jag kan skaffa fler tatueringar och köpa en massa rollerderbysaker. Varför vill ingen anställa mig? )-':
Men kan jag fucking skärpa mig eller, inte acceptabelt att sakna honom såhär jävla mycket. Sov ju för fan hos honom i måndags! Men jag längtar sönder tills nästa gång, och blir det som han sa så sker det så fort han får ledigt från jobbet över en helg.
Ser grymt mycket fram emot imorgon också! Ska få jobba på pappas jobb, tjäna pengar whooooop! Kanske ska vara där på fredag också. Hade varit fett med typ en timanställning eller något liknande.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet