Skriva av sig-tråden
i'm not okay
e man en Rasist om man FUcking HATAR rySSar (????????????????? )
har ångest och är glad samtidigt??
Citat från daddydanger:
e man en Rasist om man FUcking HATAR rySSar (????????????????? )
FABBE E RASSE WTFERINO
Vi är så hopplösa egentligen.
Jag kommer hit, vi ligger. Sen bråkar vi, jag gråter lite sen pratar vi om det. Vi vet hur vår cirkel går och att vi är destruktiva mot varandra, men vi skiter i det och "löser" problemen genom att ligga igen och sedan somnar vi i varandras armar.
Och vad har vi gjort idag? Myst och kollat på serie. Heeeela dagen. Fan vad jag älskar honom och jag hatar det.
Har ätit så mycket idag och börjar få skuldkänslor...
Har väl gjort något fel igen...
Hatar alltid den första natten efter att jag sovit hos honom. HATAR att sova ensam efter att jag har fått sova hos honom. Får sån sjuk ångest och är alltid livrädd för att bli lämnad.
Fan. Jag vet att det kommer komma en dag då han kommer såra mig igen. Och den dagen känns skrämmande nära.
Hade hellre legat i hans armar och gråtit, precis som igår kväll, istället för att sitta ensam i min egen säng.
Jag minns när min goda vän sa till mig "jag har alltid vetat att jag inte hör hemma i den här världen, och jag vet att du känner likadant". Ja, han slog fan hammaren på spiken med det uttalandet. Han är så vis.
Var på arbetsintervju idag. Sa allt fel och fuckade upp totalt. Men ska ändå på utbildning nästa vecka? Vad händer ens?
orkar inte äta något idag :s
e så trött
Är så done med feber nu.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet