Skriva av sig-tråden
Jävla kött huve' som inte fattar eller kan förstå ELLER ta ett jävla NEJ.... chat chat chat hela jävla tiden
Hahah jag måste ju vara Sundsvalls most awkward brud någonsin
SKJUT mig
;-(
ikväll mår jag.
Men vas håller jag ens på med. Så inte likt mig att ligga och ha tusen tankar i huvudet när jag ska sova.. Brukar ju däcka fort och slippa allt detta. Orkar inte riktigt, inte repat mig tillräckligt än.
Tur att man var on fire igår och var hur social och gó som helst..
Citat från S0meday:
Hur störd är man egentligen om man inte klarar av prata i telefonen med sina vänner? Var en som ringde förut men svarade inte för vågade inte och skrev nu ba "oj såg inte att du ringde" ... usch
^ This!
Kan bli väldigt jobbigt i synnerhet när folk inte är insatta i hur obekväm det kan göra en.
Tredje gången denna veckan någon tar sig friheten att börja tafsa på en när man åker med kollektivtrafiken. Förstår ej vad de förväntar sig annat än ett vredesutbrott.
Så jävla irriterande, hade tänkt lägga en beställning hos Nelly ikväll men en av sakerna jag var ute efter finns inte inne i min storlek och det känns så dumt att bara beställa ett plagg när jag egentligen vill/tänker beställa mer. Åhhhhhh.
Lyckades undvika ett "minor mental breakdown" och nu känns det helt okej (y)
Fick en inbjudan av en arbetskamrat att hälsa på henne i USA. Vi hade inte snackat sedan hon åkte i December och det har alltid funnits en riktigt bra chemistry mellan oss. I'm tempted. Shit would've gone down, that's for sure!
Är full och glad och vill hångla med en tjej är men är för feg för att ge hintar haha döda mig
Okej det jag håller på med är vidrigt jag är äcklig hur ska jag kunna sova hur ska jag kunna berätta varför kan jag aldrig säga nej varför är jag så jävla bekräftelsekåt
Tänkte precis skriva av mig. Suddade </3
Hon iallafall.
min stad ksk sprängs ikväll??? woo?
aldrig sett så mkt pådrag i lilla kholm förut, terroristnojan är stark just nu
^ TUNG
Fjällen, pimpla vin och pimpla fisk. Slalom, goda vänner och snöskoter.
Glad påsk emojävlar.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet