Saker ni gör som ingen vet!
Indelar mina itemstacks i perfekta stacks med stacknummer och i färgordning.
åh, jag gör evilsmile när jag gör något fel på datorn/skriver fel
Jag brukar sittaoh garva åt mig själv .
Oh jag brukar dansa när ingen ser ;____;
Citat från cyperix
åh, jag gör evilsmile när jag gör något fel på datorn/skriver fel
Haha, jag med
Citat från supergeek
Första inlägget made me lol >:
- När jag åker bil/tåg tänker jag att en häst springer bredvid och hoppar över saker.
- Om jag speglar mig måste jag alltid se 'bra' ut när jag lämnar spegeln, så jag avslutar alltid med en pose.
- Jag grimaserar åt datorn när någon skriver någonting efterblivet, tänker att människan kan se.
- Jag hoppar alltid tresteg i korridoren från mitt rum till köket, går det bra nuddar fötterna marken typ bara två gånger.
- Jag håller andan om jag går förbi tjocka, fula eller efterblivna människor, för det känns som att de kommer lukta äckligt.
- Ibland när jag går upp i trappor lyfter jag asmycket på benen och armarna för det ska ge mer motion HAAHA
- Jag gör ibland ljudeffekter a l'a Ronny och Ragge när jag smäller igen dörrar, slår till saker eller stänger lock.
- Jag 'svarar' på reklamer, alltså:
Reklamröst: Hej, förlåt för att jag stör igen,
Jag: NEJ DU ÄR INTE FÖRLÅTEN JÄVLA SUBBA, SLUTA FÖRSTÖRA MIN MUSIK.
- Samma sak med om någon besöker min EC/bdb flera gånger på en dag, då typ skriker jag åt datorn och grimaserar: VAD VILL DU MIG? DÖ.
- Håller andan mellan så många vägstolpar som möjligt när jag åker bil.
- Jag låtsas hålla på med mobilen om någon snyg människa närmar sig mig, för jag vet inte hur jag ska reagera annars.
- Jag hoppar alltid över brunnar.
- Jag sparar typ en halv deciliter mjölk i paketet för att jag inte orkar slänga paketet.
- Fuskar i spel när jag spelar mot mig själv.
- Jag kan inte låsa mobilen om klockan slutar på 6.. alltså tex: 13.46 eller 19.06, måste vänta tills den blir 7.
Dom sakerna gör jag med >:
Jag springer alltid upp för trappan hemma. Kan inte låta bli.
Blir nått tråkigt att göra låtsas jag att det är nån annan som gör det :3 Samma sak om det är nått jag egentligen inte vågar (y)
Jag blir sjukt arg ibland på underliga saker. typ att smörpaketet står på fel plats.
Gråter alltid hos tandläkaren O.O
Jag gör oftas miner när jag är på datorn helt omedvetet ibland.
Springer upp för trappor då ingen ser ,för det tar för lång tid att gå då tycker jag.
Tänker på engelska, engelska är roligare, och låter bättre än svenska.
När jag åker bil tänker jag att en liten vit ponny springer bredvid bilen och hoppar över en massa saker
Håller andan, för att det är skönt.
Skuttar istället för att gå haha
Citat från stvafel
Nu kommer jag med en som jag tror att bara jag gör;
När jag sitter i en bil och ska åka långt, så brukar jag sitta och titta ut genom fönstret och föreställa mig en liten gubbe som springer och hoppar på alla vägstreck och lyktstolpar, som ett spel ungefär.
Gjort det sen jag var liten lol
Jag gör typ så... förutom att jag tänker mig att det är bilen som hoppar :c
Citat från stvafel
Nu kommer jag med en som jag tror att bara jag gör;
När jag sitter i en bil och ska åka långt, så brukar jag sitta och titta ut genom fönstret och föreställa mig en liten gubbe som springer och hoppar på alla vägstreck och lyktstolpar, som ett spel ungefär.
Gjort det sen jag var liten lol
HAHAHA, jag har också gjort det ett antal gånger, fett underhållande ju.
Citat från solitarymoment
Tänker på engelska, engelska är roligare, och låter bättre än svenska.
Gör jag med typ. Brukar komma på mig själv med att sitta och översätta allt jag tänker till engelska.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet