Saker du stör dig på hos folk här.
Baerensten
Kille, 29 år
Citat från TheFarEast
Folk som:
1. ...tomciterar eller annars inte tillför diskussionen något. Såna som citerar och sedan själv skriver "(y)", "^this." eller liknande. Ingen bryr sig om att ni håller med, och om man vill skriva det kan man ju lika bra tillför något eget också. DÅ är det okej.
2. ...tar internettroll på allvar, även om det är uppenbart att de trollar. Också de som blir helt fly förbannade när de stöter på troll.
3. ...hakar upp sig på stavfel, felaktiga termer eller liknande istället för att verkligen se vad folk skriver. Lär er att se HELHETEN i en text, haka inte upp er på småsaker, i alla fall inte om texten är läslig. Dock stör jag mig också på folk som faktiskt stavar fel eller särskriver, det är ändå så lätt att stava rätt enligt mig.
4. ...rövslickare. De som heeela tiden ska ge komplimanger åt andra (speciellt åt de "kända" på EC) bara för att de själva ska... nej, jag vet inte ens varför de gör det.
5. ...tar allting så personligt hela tiden. Bara för att någon klagar över en viss sak och man känner sig träffad behöver man inte bli helt butthurt och komma med en massa argument för att den personen har fel. Låt folk tycka som de vill.
Tack för mig.
^ This.
sprutjuice
Kille, 29 år
HAHAHAHA det där var ju lite kul
crashlander
Kille, 36 år
om folk inte rövslickar dig beror det nog på att du är dålig och borde vara tyst ist.
albin
Kille, 33 år
Folk som tomciterar!!111!!!!1 :pPPpP XDdDDddD
mica
Tjej, 33 år
allt
Swagger
Kille, 33 år
Folk som har allt för mycket färgglada och blinkande saker på sin sida! Mina ögon kräks!
partyiamerikat
Tjej, 29 år
Citat från crashlander
om folk inte rövslickar dig beror det nog på att du är dålig och borde vara tyst ist.
Wait, wut? Jag sade aldrig att jag vill att nån ska rövslicka mig, bara att jag tycker att det är irriterande när folk gör det.
Politiker
Tjej, 29 år
Folk som inte kan komma på något motargument, utan istället använder sig utav personangrepp.
Baerensten
Kille, 29 år
Citat från Politiker
Folk som inte kan komma på något motargument, utan istället använder sig utav personangrepp.
Så jäkla sant, typisk översittarmetod bland många äldre här.
crashlander
Kille, 36 år
folk som desperat försöker få läsare till sin värdelösa blogg eller bli "kändis" genom att synas och höras överallt. bli bra på något först.
snuskatt
Kille, 30 år
Folk som är dumma i huvudet och folk som är onödigt emo.
Stör mig på hela den här sidan, faktist.
1984
34 år
Citat från TobleroneG
Så jäkla sant, typisk översittarmetod bland många äldre här.
men håll käften din jävla idiot
sprutjuice
Kille, 29 år
Citat från 1984
men håll käften din jävla idiot
--------------------------------------------------------------------------
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet