League of Legends (spel)
Alvandir
Kille, 29 år
Citat från KATARlNA:
Citat från Alvandir:
Citat från muminZOE:
Citat från Alvandir:
Om någon någonsin vill lira för antingen skojs skull eller seriöst är det bara att lägga till "Growth" på Eu West. :) Har en hel del solo q erfarenhet (vilket inte betyder mycket egentligen... menmen!) och försöker få tillbaka förmågan att ha kul i spelet!
du vill inte köra duo ranked? :)
Jag kör gärna ranked! Kontot sitter på plat 5 just nu, jag vet inte riktigt om dom har ändrat hur ranked systemet funkar men en bekant sa till mig att man inte kan duo:a med folk som är antingen lägre eller högre rankade? Men jag kör lätt ifall det går :)
man kan köra med en league ovanför och en under sin egna
Aha! Tack för infon - det låter ju underbart~!
vardelos
Tjej, 31 år
Det är skönare än att få en hög diamond som kör duo med en bronze och inte kan carria honom (-:
Alvandir
Kille, 29 år
Ja precis! Vet inte hur många games som har blivit ruinerade för mig in the past av duos där man verkligen ser både skillnad på ligan och skill. Förstör ju balansen för alla andra dessutom!
Draaaaven
Kille, 31 år
masshysteria
Kille, 33 år
amen spelarååååååååå
Alvandir
Kille, 29 år
amen int fan kan man lira detta spel själv hehehe
Bennett
Kille, 31 år
hahah det vart ju fel
Draaaaven
Kille, 31 år
Citat från Alvandir:
Citat från Easy:
Citat från Alvandir:
let me guess
alltid laget som suger?
Erfaren spelare här va! Nej, jag bryr mig inte om att mitt lag spelar dåligt - men jag bryr mig om mitt lags attityd. Randoms har ju faktist tendensen att göra lite som dom vill, så att säga. :)
låter som en mvp
Bennett
Kille, 31 år
Jag byter ut dig emot han i duoq nu
vardelos
Tjej, 31 år
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet
