Femåriga sexdansare
rule no 36 of the internet:
There will always be even more fucked up shit then what you just saw.
det är sjukt illa, jag vill spy av det.
Citat från sockerchocken
det är sjukt illa, jag vill spy av det.[/i]
--------------------------------------------------------------------------
Fruktansvärt.
Förstår inte er som tycker det är roligt. Det där är ju bara hemskt. Tror och hoppas att dom inte är medvetna om vad dom håller på med.
Hur glad hade ni blivit om era småsyskon eller framtida barn fick lära sig att dansa så?
vaafaaan D:
sjukt..
Citat från Edholm
Citat från Erii
Vad är det för föräldrar? De uppmuntrade och peppade barnen till att dansa så. Sjukt.
Det är mest troligt inte föräldrar utan lärare....
Citat från SharonTate
Men seriöst, måste vara en video inspelad i Afrika, så det kan likaväl vara en kulturell sak och det behöver inte alls ha med sex att göra.
Skulle personligen anta att det är i Brasilien där sånna där danser uppkom och barnens äldre syskon lär dansa så på fester.
Personligen anser jag detta helt sjukt att man kan äns hitta på något sånt på ett dagis, eller vad det nu är.
De pratade väl ändå spanska. Hursomhelst, i hela latinamerika spelas det väldigt mycket på sex. Oavsett i vilken kultur det är så ska barnen slippa sådant.
var det bara jag som fick byxtält av den där videon ?
Det ska börjas i tid.. tydligen..
Fyfan vad hemskt...
Alltså, det där var bara skumt. Verkligen sjukt.
Haha
Har aldrig set så mycket folk snacka om ett video... Där barn dansar XD
De där barnen kommer växa upp till helt friska människor med sunda ideal och värderingar och jag kan dö lugn i vetskapen om att världen fortsätter utvecklas mot en bättre värld. Tur att det finns vettiga vuxna som lär barnen lite mer om livet än sånt där skräp de kan se på tv och internet. Detta gjorde min dag <3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet